Reklama
Reklama
Tylko u nas

Allan Krupa zamieszkał z dziewczyną. Zdradził, jak zareagowała Edyta Górniak [POMPONIK EXCLUSIVE]

Allan Krupa, syn Edyty Górniak lada moment skończy 19 lat. Od dawna prowadzi samodzielne życie. Od jakiegoś czasu mieszka ze swoją partnerką Angeliką Dziedzic (19 l.). Co na to matka celebrytka?

Allan Krupa syn Edyty Górniak obchodzi 19 urodziny

Allan Krupa za kilka dni będzie świętował 19. urodziny. Z tej okazji wydaje nową piosenkę "Daiquiri". Przypomnijmy, że syn Edyty Górniak poszedł w ślady sławnej mamy i związał się z branżą muzyczną. Oczywiście gustuje w zupełnie inne stylistyce. Spełnia się jako raper i robi karierę pod pseudonimem Enso (posłuchaj!).

Reklama

Allan Krupa zaprosił nas na plan nowego teledysku. Była okazja porozmawiać o jego prywatnym życiu. A pojawiło się w nim wiele zmian. 

Allan Krupa zamieszkał z dziewczyną

Od jakiegoś czasu u boku Allana można zobaczyć przepiękną dziewczynę. To Angelika Dziedzic. Dziewczyna jest znaną tiktokerką, a swoimi nagraniami podbija sieć. Dziewczyna lubuje się w fikuśnych stylizacjach oraz w cosplay’u.

Dziewczyna opublikowała również kilka nagrań ze swoim chłopakiem. Jak się okazuje Allan i Angelika niedawno zamieszkali razem. 

"Zamieszkaliśmy razem. Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest"- zdradza Allan.

Jak układają się relacje Angeliki i Edyty Górniak

Co o związku syna sądzi jego sławna mama, Edyta Górniak? Już jakiś czas temu gwiazda mówiła, że jest pod wrażeniem Angeliki. Gwiazda nie ukrywa, że dziewczyna bardzo jej się spodobała, gdyż w jej opinii jest osobą niezwykle skromną i normalną. 

Allan Krupa zdradził, że wraz z Angeliką mogą liczyć na wsparcie mamy.

"Moja mama jest "swojską kobietą" i już trochę traktuje nas, jakbyśmy byli małżeństwem" - śmieje się syn gwiazdy w rozmowie z Pomponikiem.

Allan zdradza też, jakie są relacje między Edytą Górniak a Angeliką. Podobno dziewczyna na początku bardzo bała się spotkania z popularną mamą swojego chłopaka. Pierwsze lody zostały przełamane i panie całkiem dobrze się dogadują. 

"[Mama] nie to, że się martwi, ale bardzo zależy jej na niej, więc bardzo się z tego cieszę. Angelika też bardzo polubiła moją mamę, choć na początku się jej bała. Angelika bardzo się stresowała pierwszym spotkaniem z mamą, tym bardziej że nie jest osobą otwartą wobec ludzi. Musi ich poznać. Ale już jest wszystko ok." - zdradza Allan.

Zobacz też:

Edyta Górniak szykuje dla syna prawdziwą petardę. Nie do wiary, co chce mu sprawić na urodziny [POMPONIK EXCLUSIVE]

TVP wyjaśnia aferę z wygraną Blanki na Eurowizji. Mamy oświadczenie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak padła ofiarą szantażu! Wrzuciła do sieci wściekłą odpowiedź na żądania szantażystów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak | Angelika Dziedzic
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy