Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak dostała piękny prezent! To od Williama?!

O rozstaniu Edyty Górniak (44 l.) i Williama było ostatnio głośno w mediach. Teraz jednak wygląda na to, że może się pogodzą, bo najwyraźniej ukochany nie chce odpuścić i walczy o polską gwiazdę!

Wszyscy fani Edyty bardzo gorąco kibicowali tej miłości. Kiedy wyszło na jaw, że gwiazda odnalazła bratnią duszę w stanach i w końcu jest szczęśliwa, media starały się ustalić, kim jest wybranek polskiej diwy.

Okazał się nim amerykański aktor, William McKinney. Jednak szczęście nie trwało zbyt długo, bo 2 października Edi opublikowała wpis, który mocno sugerował koniec związku z Willim.

"Dobry Boże, nigdy więcej nie dawaj mi miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Skończyłam" - napisała wówczas pod zdjęciem.

Kolejne wpisy tylko utwierdzały odwiedzających jej profil, że to już koniec miłości. Gdy zdawało się, że nie ma już szans na uratowanie tego uczucia, z pomocą przyszedł syn wokalistki, Allan (13 l.), który ponoć starał się pogodzić mamę i Williama.

Reklama

Chyba jego wysiłki nie poszły na marne, bo Edyta właśnie pochwaliła się pięknym bukietem kwiatów i podpisała zdjęcie: "Słodka niespodzianka".

Czyżby jednak Edyta dała drugą szansę aktorowi? Wszystko na to wskazuje! 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje