Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak wybaczy Williamowi?! Allan chce ich pogodzić!

Edyta Górniak (44 l.) jest załamana, że kolejny raz zawiodła się na mężczyźnie. Nie tylko ona przeżywa obecną sytuację, ale także jej syn, Allan (13 l.).

To rozstanie było dla wszystkich szokiem, zwłaszcza że do niedawna można było usłyszeć same ciepłe słowa o Williamie, które oczywiście padały z ust samej Edyty.

Piosenkarka długo broniła się przed tym uczuciem, aż w końcu uległa tajemniczemu amerykańskiemu aktorowi. Podczas wizyt w Polsce gwiazda cała promieniała i wyglądała na naprawdę szczęśliwą.

Wpis Górniak o złamanym sercu i o tym, że błaga Boga, by więcej nie zsyłał jej miłości do żadnego mężczyzny, wprawił w osłupienie fanów diwy. To rozstanie jest także ciężkie dla syna Edyty, Allana, który bardzo zaprzyjaźnił się z Williamem.

Reklama

Bardzo chce, żeby mama dogadała się z ukochanym i żeby spróbowali to naprawić.

"Kilka dni temu Allan umówił się z Williamem na grę w koszykówkę i poprosił mamę, by poszła z nim na boisko. Była niechętna, ale się zgodziła" - mówi w rozmowie z tabloidem "Fakt" znajomy piosenkarki.

To spotkanie było ponoć świetnym pretekstem do szczerej rozmowy z aktorem. Wcześniej była tak na niego wściekła, że nawet nie chciała go widzieć.

"Złość przeszła jej, gdy tylko znów zobaczyła Williama. Pogadali na osobności. Edyta doszła do wniosku, że nie warto go skreślać. Znów mają ze sobą kontakt, a Allan jest przeszczęśliwy" - dodaje źródło gazety.

Czy jest jeszcze nadzieja na to, że ta para znów ze sobą będzie? To zależy tylko od Edi, której i tak już wątłe zaufanie zostało znowu naruszone. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy