Reklama

Reklama

Reklama

Władimira Putina na krok nie odstępuje agent Federalnej Służby Ochrony! Szokujące, co ujawniono!

Władimir Putin (69 l.) od kilku miesięcy jest na ustach całego świata. Przywódca Rosji pogwałcił niemal wszystkie umowy międzynarodowe i sojusze, gdy postanowił sięgnąć po Ukrainę. O imperialistycznych zapędach despoty wiadomo było od dawna, ale chyba nikt się nie spodziewał, że wojna w Europie stanie się faktem. Coraz częściej mówi się jednak o kiepskiej kondycji zdrowotnej prezydenta. Okazuje się, że ma nawet "specjalnego" agenta, który musi zbierać ekskrementy Putina.

Władimir Putin 24 lutego zepsuł panujący do tej pory względny spokój w Europie. Nikt chyba do końca nie spodziewał się, że w XXI wieku na ulice europejskich miast ponownie wyjadą czołgi i zacznie się wojna.

Despota nie spodziewał się jednak, że "specjalna operacja wojskowa" nie przebiegnie po jego myśli. Putin planował wojnę błyskawiczną z szybkim zainstalowaniem władz marionetkowych w Kijowie. Rzeczywistość okazała się jednak inna.

Plotkuje się o złym stanie zdrowia Putina

Słabe przeszkolenie rosyjskiej armii, przestarzały sprzęt i wysokie morale Ukraińców sprawiły, że nasi wschodni sąsiedzi dzielnie bronią swojej niezależności już od ponad 100 dni. Nieprzerwanie w mediach pojawiają się również doniesienia o coraz gorszym stanie zdrowia Putina.

Reklama

Od kilku tygodni plotkuje się, że stan zdrowia prezydenta Federacji Rosyjskiej się pogorszył i wykańcza go rak. Teraz Radio Swoboda, cytując francuski tygodnik "Paris Match", wyjawiło, że Putin ma "specjalnego" agenta, który ukrywa informacje o jego stanie zdrowia.

"Specjalny" agent w otoczeniu Putina ma niecodzienną pracę...

Informacją chronioną mają być... odchody prezydenta. Dziennikarze o agencie Federalnej Służby Ochrony mieli się dowiedzieć już w 2019 roku, kiedy to Putin wizytował w Arabii Saudyjskiej. Ochroniarz miał podążać za Putinem ze specjalną walizką, w której umieszczał ekskrementy prezydenta. Wszystko po to, by ukryć informacje o jego stanie zdrowia.

Doniesienia z 2019 roku to nie pierwsze informacje o tym, że ze zdrowiem prezydenta Rosji nie jest najlepiej. Plotkowano również, że ma Parkinsona, a także raka krwi. Ostatnio zaś Kreml poinformował, że nie odbędą się coroczne rozmowy telefoniczne z obywatelami.

Od razu pojawiły się spekulacje, że to stan zdrowia nie pozwala prezydentowi na udział w spotkaniu z obywatelami. Inni twierdzili zaś, że despota i jego otoczenia obawiają się niewygodnych pytań o "powodzenie specjalnej operacji wojskowej".

Zobacz też:

Władimir Putin panicznie boi się o swoje życie! Zaskakujące, co potwierdziła ekspertka!

Władimir Putin: To się stało pierwszy raz od 18 lat! Niebywałe, co zrobił prezydent!

Madison Beer w samych paseczkach. Odsłoniła niemal cały biust! 

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy