Reklama

Reklama

Reklama

Władimir Putin: To się stało pierwszy raz od 18 lat! Niebywałe, co zrobił prezydent!

Władimir Putin (69 l.) od wielu miesięcy jest na ustach niemalże wszystkich, a media z największą uwagą śledzą każdy kolejny krok despoty. Tym razem kolejna zaskakująca wiadomość o prezydencie Federacji Rosyjskiej trafiła do prasy. Okazuje się bowiem, że Putin odwołał coroczne wydarzenie, jakim były rozmowy telefoniczne z obywatelami. Obawia się pytań od "specjalną operację wojskową" w Ukrainie?

Władimir Putin 24 lutego zaatakował Ukrainę i sprawił, że Europa przestała się cieszyć względnym spokojem, który panował na kontynencie. Rosjanie nie spodziewali się jednak, że nasi wschodni sąsiedzi tak długo będą się bronić.

Spodziewano się, że "specjalna operacja wojskowa", jak Kreml określa wojnę, będzie błyskawiczna, z utorowaniem sobie drogi do Kijowa i zainstalowaniem w nim władz marionetkowych. Słabe zaplecze rosyjskie, niewyszkolona armia i przestarzały sprzęt pokrzyżowały jednak plany Putinowi.

Reklama

Władimir Putin odwołuje coroczne wydarzenie!

Od jakiegoś czasu zintensyfikowały się również doniesienia o złej kondycji zdrowotnej Putina. Coraz częściej plotkuje się, że przywódca Rosji ma raka i jego stan jest poważny. Podejrzenia, że z prezydentem faktycznie jest źle, na nowo pojawiły się po tym, jak okazało się, że prezydent odwołuje coroczne rozmowy z obywatelami.

Kreml poinformował, że "bezpośrednia linia", czyli możliwość pogawędzenia sobie z Władimirem Putinem w tym roku nie dojdzie do skutku. Tradycja ta została zapoczątkowana w 2001 roku i do tej pory nie odbyło się tylko jedno takie spotkanie w 2004 roku.

Wcześniej informowano, że rozmowy telefoniczne odbędą się między 15, a 18 czerwca podczas Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu. Zaskakujące jest to, że to pierwsza taka sytuacja od 18 lat.

Despota obawia się niewygodnych pytań?

Pojawiły się więc teorie, że ze zdrowiem Putina nie jest najlepiej, dlatego Kreml, by zatuszować jego złą kondycję - zrezygnował z tego wydarzenia. Inni eksperci zauważają zaś, że prezydent może bać się konfrontacji z obywatelami i pytań o wojnę.

Propagandzie rosyjskiej coraz trudniej bowiem ukryć fakt, że "specjalna operacja wojskowa" nie idzie po myśli Rosjan. Nie sposób również tuszować ogromnych strat po stronie agresora. Putin i jego otoczenia z całą pewnością nie mogą pozwolić sobie na konfrontację z dociekliwymi obywatelami.

Zobacz też:

Władimir Putin starał się nastraszyć Merkel psem?! Była kanclerz dopiero teraz się do tego odniosła...

Piotr Kraśko: Jest akt oskarżenia przeciwko dziennikarzowi. Prowadził samochód bez uprawnień!

Krzysztof Ibisz postawił na wyrazisty akcent w swoim mieszkaniu! Tak mieszka prezenter

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama