Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz postawił na wyrazisty akcent w swoim mieszkaniu! Tak mieszka prezenter

Krzysztof Ibisz (57 l.) i Joanna Ibisz (Kudzbalska) (30 l.) kilka dni temu poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami. Para niecały rok temu powiedziała sobie „tak”, a teraz w ich życiu szykuje się kolejna rewolucja! Radosne wieści obwieścili na swoim Instagramie, a Ibisz przyznał, że „już niedługo ich świat będzie jeszcze piękniejszy”. Zakochani jakiś czas temu urządzili już wspólne gniazdko w kamienicy na warszawskim Mokotowie. W ich mieszkaniu znalazł się jeden wyrazisty akcent…

Krzysztof i Joanna długo utrzymywali związek w tajemnicy!

Krzysztof Ibisz i jego ukochana Joanna w sierpniu 2021 stanęli na ślubnym kobiercu. Para nie obnosiła się ze swoim związkiem, a informacja o zaręczynach była niemałym zaskoczeniem. Mimo że pojawiła się w mediach bez ich wiedzy, to fani od razu pospieszyli z gratulacjami.

Prezenter w rozmowie z nami przyznał jednak, że chcieli zachować tę intymną informację dla siebie. Ibisz nie był zadowolony, że przedostała się ona do mediów.

Przy okazji wyszło na jaw, że Krzysztof zaliczył drobną wpadkę podczas oświadczyn. Okazało się, że Ibisz, przygotowując się do tego ważnego dnia, nie sprawdził dokładnie rozmiaru pierścionka. Błyskotka, która miała zdobić palec Joanny, okazała się... za duża!

Reklama

Krzysztof Ibisz po raz kolejny zostanie ojcem!

Mimo że zakochani dbają o swoją prywatność, to kilka dni temu podzielili się z fanami radosną nowiną. Para wyjawiła, że już wkrótce ich rodzina się powiększy. Ibisz opublikował fotkę z żoną, na której trzyma dłoń na wyraźnie już zaokrąglonym brzuszku.

Mieszkanie Krzysztofa Ibisza i żony Joanny

Para powoli szykuje się na przyjście pierwszego dziecka, a jakiś czas temu urządzali się w swoim gniazdku na Mokotowie. Para przeprowadziła się do niego w zeszłym roku, a wybór padł na kamienicę z XIX wieku.

Mimo że Krzysztof i Joanna dość oszczędnie chwalą się wnętrzami w mediach społecznościowych, to kilkukrotnie zaprezentowali na fotkach okazały salon! Trzeba przyznać, że został on urządzony z wielkim gustem.

Na opublikowanych fotkach można dostrzec dzieła sztuki na ścianach. Para przyozdobiła pokój kilkoma malowidłami. Nie zabrakło również roślinek - to one sprawiają, że wnętrza nabierają klimatu. Najważniejszym akcentem pokoju dziennego jest jednak kanapa.

To właśnie ona jest główną bohaterką wielu zdjęć. Ogromny, welurowy wypoczynek w kolorze butelkowej zieleni to z całą pewnością centrum życia domowników. Wygląda również na to, że to jedno z ulubionych miejsc ich pieska Nicponia, który w mieszkaniu doczekał się również sygnowanego swoim imieniem kąciku.

Wzrok przyciągają także złote dodatki. Wszystko zostało przemyślane, bowiem złota lampa stojąca za kanapą doskonale współgra ze złotymi ramami obrazów i stoliczkiem kawowym w tym samym kolorze.

Na jednej ze ścian można zauważyć również biały regał po brzegi wypełniony książkami. Na samej górze ustawione zostały również nagrody. Nie da się ukryć, że po tylu latach medialnej działalności, Krzysztof Ibisz zgromadził już pokaźną kolekcję!

Jak wam się podoba ich gniazdko? Przytulnie?

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz będzie ojcem! "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy"

Johnny Depp wyprowadzony z hotelu. Kulisy całego zajścia

Joanna Opozda pozuje z synkiem. Wszyscy patrzą na jej strój

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy