Reklama
Reklama

Władimir Putin przemawiał w kurtce za 1,5 miliona rubli! Ostra reakcja włoskiego producenta

Władimir Putin (69 l.) po inwazji Rosji na Ukrainę unika publicznych wystąpień, a niemieckie media spekulowały, że ukrywa się na Uralu. Dyktator pojawił się jednak na ogromnym, propagandowym koncercie w Moskwie, który miał celebrować 8. Rocznicę aneksji Krymu. Podczas gdy na Ukrainie ludzie walczą o życie, prezydent Rosji brylował w kurtce, która mogła kosztować 1,5 milina rubli! Włoski producent ostro zareagował.

Władimir Putin 24 lutego dokonał zbrojnej napaści na Ukrainę. Europa po raz kolejny musiała przypomnieć sobie wojenne obrazy i skonfrontować się z barbarzyńcą. Trudno jednak uwierzyć, że w XXI wieku czołgi znowu wyjechały na ulice miast, a wszelkie zabiegi dyplomatycznej i umowy międzynarodowe zawiodły.

Prezydent Federacji Rosyjskiej nie spodziewał się, że Ukraińcy stawią tak wielki opór. Politolodzy i inni eksperci oceniali, że Putinowi zależy na wojnie błyskawicznej, kilkudniowej, która zakończy się wejściem do Kijowa i zainstalowaniem tam władza marionetkowych.

Reklama

Nasi wschodni sąsiedzi wykazują się jednak niebywałą walecznością i czwarty tydzień stawiają opór rosyjskiemu najeźdźcy. Rosjanie w dużej mierze nie są nawet świadomi, co tak naprawdę dzieje się u ich "braci".

Od lat indoktrynowani i mamieni kremlowską propagandą bezkrytycznie popierają swojego przywódcę, nie mając świadomości, jak przedstawia się prawda. Cały teatrzyk doskonale można było obserwować na stadionie Łużniki w Moskwie, gdzie tysiące ludzi świętowało 8. rocznicę aneksji Krymu przez Rosję.

Putin w kurtce włoskiego domu mody

Na wydarzeniu pojawił się również Putin, który zapewniał, że doskonale radzi sobie z kryzysem i wszystko idzie po jego myśli. Patrząc na strój zbrodniarza - nie da się ukryć, że na biedę nie musiał narzekać.

Ukraińskie media zwróciły uwagę na kurtkę Putina marki Loro Piana, za którą trzeba zapłacić nawet 1,5 miliona rubli, czyli około 60 tysięcy złotych.

Włoski dom mody nie mógł jednak pozwolić na to, by barbarzyńca kojarzony był z ich marką. Firma postanowiła wycofać swój biznes z Rosji i odcięła się od Putina.

Firma dodatkowo wstrzymała wszelkie dostawy do Rosji i zaangażowała się w pomoc Ukrainie. Ich oświadczenie zostało przedstawione w rozmowie z włoską agencją ANSA.

Zobacz też:

Putin "w lipcu nie będzie już prezydentem Rosji". Jego choroba postępuje

Władimir Putin obawia się o życie! "Wymienia" 1000 współpracowników

Władimir Putin: Dni prezydenta Rosji są już policzone?! Wróżka: "Nie umrze we własnym łóżku"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy