Reklama
Reklama

Putin "w lipcu nie będzie już prezydentem Rosji". Jego choroba postępuje

Bliscy współpracownicy Władimira Putina do lipca chcą odsunąć go od władzy. Pretekstem ma być jego choroba Parkinsona - tak twierdzi francuski specjalista Alexandre Adler, blisko związany z "otoczeniem Putina".

Choroba Putina postępuje! "Są zmiany psychiczne. Jest coraz bardziej impulsywny"

Alexandre Adler uważany jest za jedną z najlepiej zorientowanych osób w zakulisowej walce o władzę w Rosji. Twierdzi, że Putina chcą odsunąć jego bliscy współpracownicy: szef Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej Sergiej Naryszkin, minister obrony Sergiej Szojgu i rosyjski ambasador w Watykanie Aleksandr Awdejew. Pretekstem mają być problemy zdrowotne Putina - choroba Parkinsona. 

Putin zostanie odsunięty od władzy do lipca?

Reklama

Informacja chorobie Putina wypłynęła do internetu właśnie za sprawą osób z jego bliskiego otoczenia, które przygotowują się do przejęcia władzy w Rosji. Alexandre Adler twierdzi, że Naryszkin, Szojgu i ich ludzie przygotowują rosyjską opinię publiczną na to, co się wydarzy: odsunięcie Putina od władzy z powodów zdrowotnych. Według eksperta w lipcu Putin nie będzie już prezydentem Rosji, a wojna w Ukrainie przypieczętuje jego koniec.

Na Kremlu Putina ma zastąpić Sergiej Naryszkin, upokorzony swego czasu przez prezydenta Rosji w czasie filmowanej narady przed uznaniem suwerenności części Donbasu.

Putin, zdając sobie sprawę z planów współpracowników, zrobił to celowo, by przedstawić go jako osobę, która nie nadaje się na szefa państwa.

Alexandre Adler twierdzi, że Władimir Putin doskonale wie, że jego dni na Kremlu są policzone i postanowił sięgnąć po radykalne środki, najeżdżając Ukrainę.

Putin i atak nuklearny

Sergiej Szojgu należy do grupy osób, która chce odsunąć Wladimira Putina od władzy. Nie popiera ani międzynarodowego konfliktu, ani konfliktu nuklearnego. Według Adlera, w razie wydania prezydenckiego rozkazu użycia broni atomowej, Szojgu go nie potwierdzi, a to w rosyjskiej procedurze jest konieczne. Rosyjski guzik nuklearny znajduje się bowiem "pod ochroną ministra obrony" Siergieja Szojgu.

Zobacz też:

Putin nieuleczalnie chory. Brytyjski tabloid dokonał zaskakującego odkrycia

Wróżka Aida z nowym przesłaniem

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama