Marcin Rogacewicz i Agnieszka Kaczorowska ruszyli ze swoim spektaklem
Marcin Rogacewicz przechodzi ostatnio wyjątkowo intensywny okres zarówno w swojej karierze, jak i życiu prywatnym.
O aktorze zrobiło się głośni, gdy wraz z Agnieszką Kaczorowską wystąpił w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami". To właśnie na parkiecie słynnego show 45-latek wyznał publicznie, że tworzy związek z serialową Bożenką.
Udział w rywalizacji o Kryształową Kulę był dla niego niezwykłą przygodą - dzięki temu odnalazł w sobie pasję do tańca i po odpadnięciu z "TzG" celebryci ogłosili, że ruszają z autorskim spektaklem, w którym znów będą mieli okazję popisywać się umiejętnościami zdobytymi w programie.
Sztuka zatytułowana "7" miała już premierę, teraz artyści pojawią się w kolejnych miastach, by zaprezentować swoje dzieło.
Marcin Rogacewicz zniknie z popularnego serialu?
Niestety okazuje się, że pozostałe projekty, w których bierze udział partner Agnieszki Kaczorowskiej, nie mają się tak dobrze. Właśnie okazało się, że producenci popularnego serialu "Komisarz Alex", z powodu zmniejszającej się widowni, zdecydowali się na zaskakujący ruch.
W związku ze spadającymi słupkami oglądalności twórcy postanowili zakończyć współpracę z Marcinem Rogacewiczem.
Po dwóch latach aktor zniknie z obsady, a jego miejsce zajmie Karol Dziuba, znany między innymi z autobiograficznego filmu "Zenek" czy nowej wersji "Samych swoich".
Wszystko dlatego, że serial odnotował wyraźny spadek - wiosną ubiegłego roku przyciągał on średnio 890 tys. osób, a marcowe wyniki okazały się niższe o ponad 110 tys.widzów.
Wygląda na to, że wybranek gwiazdy "Klanu" będzie miał teraz więcej czasu i sił na to, by skupić się na tanecznych przedsięwzięciach.
Zobacz też:
Konsekwencje rozwodu zmieniły Macieja Pelę. Każdego dnia zadaje sobie jedno pytanie
Rogacewicz i Kaczorowska potwierdzili późnym wieczorem. Wspaniałe doniesienia obiegły media
Kaczorowska doświadczyła pierwszych konsekwencji swojej decyzji. Rogacewicz ruszył z pomocą








