Reklama
Reklama

Witold Paszt. Wiemy, gdzie zostanie pochowany! W końcu będą razem

Witold Paszt (†68 l.) zmarł 18 lutego 2022 roku. Dziś dowiadujemy się, gdzie wokalista i lider zespołu VOX zostanie pochowany. Wybór nie mógł być bardziej trafny!

Pogrzeb Witolda Paszta odbędzie się niebawem. Zmarły piosenkarz Witold Paszt zostanie pochowany wśród bliskich mu osób. Wiemy, gdzie spocznie uwielbiany przez wszystkich juror programu "The Voice Senior". 

Witold Paszt pogrzeb już niedługo!

Według informatora "Super Expressu" Witold Paszt zostanie pochowany obok swojej ukochanej żony, Marty Paszt i teściów.

Witold Paszt i Marta Paszt byli parą, którą łączyło wyjątkowe uczucie przez wiele lat. Oboje poświęcili się swoim obowiązkom i jednocześnie nie zapomnieli o tym, by pielęgnować miłość z dala od błysku fleszy. Oboje pochodzili z Zamościa, gdzie postanowili budować swoje szczęście. Historia miłości Witolda Paszta i jego żony sięga pięćdziesięciu lat!

Witold Paszt i Marta Paszt: w końcu będą razem!

Reklama

Witold Paszt po pogrzebie spotka się znów ze swoją żoną, Martą Paszt. Jak określiły to córki piosenkarza "przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył". 

Marta Paszt zmarła w 2018 roku, wokalista wielokrotnie wspominał, że nie pogodził się z utratą ukochanej. Jej urna z prochami została złożona na cmentarzu komunalnym w Zamościu. Pogrzeb żony Paszta odbył się w otoczeniu najbliższej rodziny w środku tygodnia, a jej grób wygląda jak każdy inny, dlatego łatwo go przeoczyć. 

O miejscu jej spoczynku informuje jedynie mosiężna tabliczka ustawiona na pomniku. Marta Paszt została pochowana w rodzinnym grobie swoich rodziców. Za niedługo dołączy do niej mąż, Witold Paszt.

Zobacz też:

Maryla Rodowicz zwraca się do Witolda Paszta: "Byłam zawsze twoją cichą wielbicielką...". Te słowa łamią serce!

Witold Paszt chciał odejść w swoim domu. Wzruszające, co mówią sąsiedzi

"Love Island. Wyspa miłości". Łukasz Urbaniak kolejnym uczestnikiem show

Anna Lewandowska w kultowych spodniach. Wracają do łask!

W. Brytania. Premier: nakładamy sankcje na 5 rosyjskich banków i 3 osoby fizyczne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | Witold Paszt nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama