Reklama
Reklama

Witold Paszt odszedł dzień po rocznicy śmierci żony. Historia miłości, która trwała 50 lat...

Witold Paszt nie żyje. Juror trzeciej edycji "The Voice Senior" i założyciel grupy VOX odszedł po chorobie, o czym poinformowano na oficjalnym fanpage artysty. Paszt miał niezwykle barwne życie i ogromne szczęście w miłości. Wiele lat był związany z jedną kobietą, co w środowisku muzyków nie jest łatwe. Niestety, wiele lat później nastąpiła rodzinna tragedia, która złamała mu serce. Jaka jest historia miłości Witolda Paszta i jego żony Marty Paszt?

Nie żyje Witold Paszt, jeden z bardziej lubianych jurorów w programie "The Voice Senior". Wokalista zespołu VOX odszedł 18 lutego, o czym poinformowały w sieci jego córki, Natalia i Aleksandra Paszt. We wzruszającym wpisie odniosły się do małżeństwa z Martą Paszt - muzyk odszedł dzień po rocznicy śmierci ukochanej żony. Jak napisały córki - "bardzo mu się do niej spieszyło".

Witold Paszt należał do mężczyzn, którzy cenią wierność jednej kobiecie. Czy on i ukochana żona, Marta Paszt, mieli przepis na udany związek?

Reklama

SPRAWDŹ 11 rzeczy o Netflixie, które musisz wiedzieć, ale boisz się o to zapytać!

Witold Paszt i Marta Paszt - historia miłości

Witold Paszt poznał swoją żonę, Martę w pierwszej klasie szkoły średniej. Wtedy stali się nierozłączni już do końca małżeństwa. Para przeżyła łącznie u swojego boku ponad 50 lat! Zdecydowanie para była wyjątkiem w polskim show-biznesie, porównując do obecnych celebrytów. 

Żona Witolda Paszta była miłością jego życia

Para nie rozstała się pomimo aktywnego życia estradowego Witolda. Jego zespół VOX powstał w 1978 roku i aktywnie koncertował. Takie hity takie jak "Bananowy song", "Zabiorę cię Magdaleno" i "Rycz mała rycz" przyniosły Pasztowi ogromną popularność, ale sława nie przewróciła w głowie muzykowi. Wręcz przeciwnie - Witold Paszt tym bardziej doceniał życie rodzinne i stabilną przystań, jaką stanowiła żona - ukochana Marta,Witold i Marta doczekali się narodzin dwóch córek: Natalii i Aleksandry. To właśnie im przypadł przykry obowiązek poinformowania fanów i opinii publicznej o śmierci Witolda Paszta. Post, który córki zamieściły, jest bardzo osobisty i wzruszający. Nie zabrakło w nim odniesień do wielkiej miłości rodziców - czemu trudno się dziwić. Witold Paszt odszedł w piątek, 18 lutego - jeden dzień po rocznicy śmierci ukochanej Marty. Córki napisały, że "bardzo mu się do niej spieszyło". 

Marta Paszt wspierała Witolda w jego muzycznej karierze

Marta Paszt nigdy nie narzekała na obraną przez siebie rolę matki i pani domu. Zajmowała się wszystkim: sprzątaniem, gotowaniem, płaceniem rachunków i oczywiście wychowywaniem córek. Witold wiedział, że nie jest jej lekko samej w domu, kiedy on podróżował i robił karierę muzyczną ze swoim zespołem VOX. 

Żona nigdy nie powiedziała Witoldowi złego słowa w związku z jego nieobecnością w domu. Wiedziała, że jest dla męża jedynym wsparciem w drodze do muzycznego sukcesu.Witold Paszt: "śmierć mojej żony to najgorsza rzecz, jaka mnie w życiu spotkała"

Żona Witolda Paszta odeszła niespodziewanie w 2018 roku. O śmierci Witold poinformował na swoim Facebooku.

Pomimo śmierci żony, trasa koncertowa zespołu VOX odbyła się zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Choć mówi się, że czas leczy rany, to Witold Paszt nie ukrywał, że nigdy nie pogodzi się ze śmiercią żony. Trudno się temu dziwić - 50 lat wspólnej drogi, dzieci i wspaniała rodzina, którą Paszt stworzył z Martą to naprawdę wyjątkowa wartość. Trudno oprzeć się wrażeniu, że utrata ukochanej i ogromna wyrwa w sercu muzyka mogły przyspieszyć moment, w którym Witold Paszt ponownie spotka się z kochaną żoną...

W ostatnich latach oderwanie od smutnych wspomnień dawała mu praca w "The Voice Senior", córki i wnuczki.

Zobacz też:

The Voice Senior: Witold Paszt nie pojawi się w finale! Płyną smutne wieści!

Maryla Rodowicz: Skandal tuż przed finałem "The Voice Senior". W TVP aż huczy od plotek! "Prowokuje żonatych"

Koronawirus w Polsce: mapa zakażeń i dobowa liczba zgonów

Prawdziwa liczba zakażeń jest większa, niż oficjalnie podawane dane

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy