Reklama
Reklama

Witold Paszt: "mój świat legł w gruzach". Powrócił triumfalnie w The Voice Senior

Witold Paszt (68 l.) kilka lat temu przeszedł ogromną, życiową tragedię. Musiało minąć dużo czasu, aby na jego twarzy znów pojawił się uśmiech. Następnie przyszła choroba z którą musiał się zmierzyć. Triumfalnie pojawił się w telewizyjnym show i znów może powiedzieć, że ma dla kogo żyć!

Witold Paszt od ponad 40 lat jest aktywny na scenie. Ze swoim zespołem VOX stworzył między innymi słynny utwór "Bananowy song", "Zabiorę cię Magdaleno" czy "Szczęśliwej drogi". Niestety kilka lat temu musiał się zmierzyć z tragedią, na którą nikt nie jest przygotowany.

Witold Paszt - śmierć żony

Witold Paszt poznał swoją żonę, Martę w pierwszej klasie szkoły średniej. Od tamtego czasu stali się nierozłączni. Przeżyli u swojego boku blisko 50 lat, co jest wyjątkiem w showbiznesie.

W lutym 2018 roku, Marta Paszt zmarła niespodziewanie. Dla wokalisty VOX śmierć żony była najgorszą rzeczą, która go spotkała w życiu. 

Reklama

Na szczęście pomocna rodzina pozwoliła Witoldowi przetrwać najgorszy czas, choć Witold przyznaje, że ze śmiercią żony nigdy się nie pogodzi i zawsze będzie przeżywał to na nowo. Jednocześnie zawsze ciepło wspomina żonę. Wokalista przyznał dziennikarzom, że nigdy się nie kłócili i byli wyjątkowo zgodnym małżeństwem.

Żona Witolda Paszta głównie zajmowała się domem i wychowywaniem dzieci. Kiedy mąż był w trasie koncertowej, wszystkie obowiązki spadały na nią. Nie było to jednak powodem do kłótni pomiędzy małżonkami.

Witold Paszt w The Voice Senior

Witold Paszt wrzucił się w wir pracy - zaczął występować w programie The Voice Senior, gdzie swoje talenty wokalne prezentują osoby w wieku 60+.

Wszystko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
16. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiosną w Telewizji Polsat i na PolsatGo.pl.


Witold Paszt - choroba

W sierpniu 2020 roku Witold Paszt przeszedł koronawirusa. Niestety piosenkarz ciężko przechodził chorobę i przez długi czas nie mógł wrócić do pełni sił. Jedyną myślą dla której chciał walczyć o swoje zdrowie była wnuczka, która urodziła się w maju 2020 roku. 

Kiedy Witold Paszt pokazał się w nagraniach do The Voice Senior, większość osób zastanawiała się co się stało z wokalistą VOX. Zniknęły jego dawne krągłości i wystający brzuch. Piosenkarz zachwycił, ale też zaniepokoił swoją wychudzoną sylwetką. Komentarzy na temat jego wyglądu było tak dużo, że postanowił się do tego odnieść na swoim Instagramie.

Witold Paszt - córki i wnuki

Witold i Marta Pasztowie doczekali się dwóch córek - Natalii i Aleksandry. Choć wokalista był mało obecny w dzieciństwie córek, to utrzymuje z nimi bardzo bliski kontakt. Obecnie Witold jest podwójnym dziadkiem!

Dziś siłę do dalszego działania Witoldowi okazują ukochane wnuki i córki. Pomimo, że w jego życiu nie pojawiła się żadna nowa kobieta, to na twarzy piosenkarza znów gości uśmiech.


Kim jest Witold Paszt?

Witold Stefan Paszt urodził się 1 września 1953 w Zamościu. Jest piosenkarzem, założycielem i wokalistą zespołu VOV. Obecnie występuje w programie The Voice Senior w TVP.

Zobacz też: 
Miało być rozstanie, a tymczasem... Tabloid publikuje sensacyjne zdjęcia
Bołądź zachwyca się o 7 lat młodszym partnerem i go całuje
Prawie 40 tys. zakażeń. Dane Ministerstwa Zdrowia
Testy na koronawirusa w resorcie zdrowia. Niedzielski podał wyniki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice Senior" | Witold Paszt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy