Reklama
Reklama

Bołądź zachwyca się o 7 lat młodszym partnerem i go całuje!

Olga Bołądź aż tryska szczęściem! Aktorka wybrała się na narty z ukochanym, gdzie wspólnie świętowali jego urodziny. To zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów!

Olga Bołądź od niedawna cieszy się nowym związkiem. Aktorka obecnie jest szczęśliwie zakochana u boku tajemniczego Kuby. Niestety mężczyzna unika blasku fleszy i dlatego niewiele o nim wiemy. Zawodowo jest właścicielem kilku warszawskich klubów i nie jest tajemnicą, że jest młodszy od Olgi aż o siedem lat.

Olga Bołądź zachwyca się nowym partnerem

Choć oboje zdecydowali się nie mówić o związku publicznie, Kuba od czasu do czasu pojawia się na Instagramie aktorki. Ostatnio wybrali się razem na narty do Włoch. Wyjazd przypadł na urodziny Kuby, o czym Olga zdecydowała się poinformować fanów. 

Reklama

Na opublikowanym zdjęciu aktorka czule całuje ukochanego w policzek, zapewne tuż przed stokiem narciarskim. Mina Kuby mówi wszystko - to się nazywa szczęście!

Jak widać, Olga odnalazła tego jedynego.

Olga Bołądź - związki

Olga Bołądź nie często mówi o życiu prywatnym w mediach. Dlatego niewiele wiadomo o związkach. Aktorka wychowywała samotnie syna Bruna, który dziś ma 8 lat. Z ojcem chłopca rozstała się jeszcze, będąc w ciąży. Jednak z mężczyzną utrzymują dobre kontakty.

Aktorka związana także była z Mikołajem Roznerskim i Sebastianem Fabijańskim. Jednak w obu przypadkach miłość nie przetrwała. Oba związki zakończyły się dość szybko.

Zobacz też:

Olga Bołądź w końcu pokazała się z chłopakiem! Jest sporo młodszy!

Olga Bołądź ostro o polityce! Napisała, co myśli o Unii Europejskiej

Sylwia Butor. Jedna z najpiękniejszych polskich modelek

Kapsułka zamiast igły, czyli innowacyjny sposób podawania szczepionek mRNA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy