Reklama
Reklama

Olga Bołądź ostro o polityce! Napisała, co myśli o Unii Europejskiej

Aktorka Olga Bołądź nie boi się zawierać głosu w sprawach, które dla niektórych mogą być kontrowersyjne. Gwiazda wypowiedziała się na Instagramie w sprawie protestów, które w ubiegłą niedzielę przeszły przez Polskę. Bołądź wypowiedziała się, co myśli na temat Unii Europejskiej i polityki polskiego rządu.

Popularna, polska aktorka Olga Bołądź znana jest nie tylko z odważnego stylu, ale i odważnych wypowiedzi. Gwiazda podejmuje tematy, o których nieliczne osoby ze świata show-biznesu są gotowe mówić głośno.

Aktorka na swoim profilu na Instagramie zabrała głos w sprawie protestów, które odbyły się minionej niedzieli w sprawie pozostania Polski w Unii Europejskiej.

Olga Bołądź: "Jestem Europejką"

Mocny wpis na Instagramie Bołądź opatrzyła zdjęciem z flagą Polski i Unii Europejskiej. W długim wywodzie aktorka wspomina swoją ekscytację, która towarzyszyła jej w 2004 r. podczas wejścia Polski do Unii.

Reklama

Dalej celebrytka przekonuje, że członkostwo Polski w organizacji obejmującej całą Europę, wyszło naszemu krajowi na dobre, a ona sama widzi w tym wiele korzyści.Aktorka chce walczyć o lepszą przyszłość

Olga Bołądź przyznaje, że czuje się Europejką i chciałaby, żeby w Polsce czekała ją lepsza przyszłość. Aktorka apeluje, abyśmy jako społeczeństwo nie dali się podzielić.

***

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Dorota Kolak nikomu nie mówiła, że w domu rozgrywa się taki dramat! Zaczęło się od bólu brzucha!

Anna Lewandowska prosi o uwagę i potwierdza plotki o przystojniaku z auta! A jednak!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy