Reklama
Reklama

Witold Paszt ma już swojego następcę na scenie. Zastąpi go Rafał Brzozowski

Nieodżałowany Witold Paszt (†68 l.) ma już swojego następcę. Publicznie jego wielkie hity będzie wykonywał Rafał Brzozowski. "Muzyka Witolda będzie żyła w naszych sercach zawsze" - mówi wokalista.

Witold Paszt nie żyje. Szczegóły pogrzebu niebawem

Witold Paszt zmarł 18 lutego 2022 roku po długiej chorobie. Trzy razy przechodził koronawirusa. Kiedy już wydawało się, że jest "przemocny i niezniszczalny", bo pokonał  trzeci covid, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje - pisała córka.

Miał dla kogo żyć. W 2018 roku pożegnał ukochaną żonę, na co dzień wspierały go jednak fantastyczne córki i wnuki.

Występy Witolda Paszta w roli jurora "The Voice Senior" bardzo przypadły widzom do gustu, a jego sympatyczna osobowość przysporzyła mu wielu nowych fanów. Informacja o jego śmierci dla wielu była więc szokiem, tym bardziej że pojawiały się doniesienia, iż wraca do formy po chorobie.

Reklama

Wokalista i lider zespołu VOX (posłuchaj!) zostanie pochowany w rodzinnym grobowcu obok żony Marty Paszt i teściów. Szczegóły pogrzebu niebawem zostaną podane do publicznej wiadomości.

Rafał Brzozowski następcą Witolda Paszta

Tymczasem produkcja "The Voice Senior" szuka już następcy Paszta. Rafał Brzozowski deklaruje, że będzie wykonywał publicznie hity zmarłego kolegi. Wspomina go jako wspaniałego życzliwego człowieka, który zawsze dla wszystkich miał czas.

Zapewnia, że postara się godnie zastępować zmarłego artystę.

Telewizja przygotowuje wielki koncert poświęcony Witoldowi Pasztowi. Rafał Brzozowski będzie miał więc okazję zaśpiewać przeboje, które zna przecież cała Polska, takie jak "Rycz mała rycz", "Bananowy Song" czy "Mam taki bilet".

Zobacz też:

Brzozowski będzie walczył na froncie? "Nie wyobrażam sobie..."

Witold Paszt wierzył, że pogodzi się z przyjacielem. Nie zdążył

Wojna Rosji z Ukrainą. Relacja z frontu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | Witold Paszt | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy