Reklama
Reklama

William i Kate wolą skompromitowanego Andrzeja od Meghan i Harry'ego? Szokujące doniesienia eksperta

W związku ze zbliżającą się koronacją Karola III wiele mówi się o Sussexach, którzy wciąż z zapałem ujawniają tajemnice rodziny królewskiej, nie rezygnując z obrazoburczych oskarżeń. Niedawno Meghan i Harry zostali eksmitowani z rezydencji Frogmore Cottage, w której wcześniej pomieszkiwali, gdy odwiedzali ojczyznę brytyjskiego księcia. Teraz wyszło na jaw, kto zajmie ich posiadłość. O dziwo, William i Kate nie mają już ochoty na sąsiedztwo Meghan i Harry'ego. Konflikt między braćmi rozgorzał na dobre?

Karol III przekaże swojemu bratu rezydencję po Meghan i Harry’m?

Szeroko komentowane w mediach stają się najnowsze decyzje Karola III. Król  nie tylko poprosił Meghan i Harry’ego o opuszczenie brytyjskiej rezydencji, Frogmore Cottage, ale podobno może zaoferować parze apartament w Pałacu Buckingham, w którym niegdyś mieszkał jego brat książę Yorku. Nie brakuje opinii mówiących o tym, że Harry "jest już na wylocie" i może zostać wykluczony z arystokratycznego rodu. Potwierdzeniem tych słów mogą być najnowsze decyzje króla.

Reklama

Karol III ma zamiar przenieść do rezydencji niegdyś należącej do Sussexów swojego zniesławionego brata księcia Andrzeja. Według doniesień "Independent", król zaoferował już klucze do Frogmore Cottage swojemu bratu, o którym mówi się, że "opiera się" wszelkim próbom wyprowadzenia go z jego obecnego domu, Royal Lodge.

Królewska komentatorka, Jennie Bond, nie ma wątpliwości co do tego, że William i Kate woleliby mieć zhańbionego księcia Andrzeja za sąsiada niż Meghan i Harry’ego.

"Oni [książę i księżna Walii] będą absolutnie wspierać decyzję Karola. Prawdopodobnie nie chcą, aby Harry i Meghan byli bliskimi sąsiadami" - powiedziała Bond w rozmowie z magazynem "OK!".

Harry i Meghan wybiorą się na koronację?

Rzecznik księcia Harry'ego i Meghan Markle powiedział The Times, że otrzymali "korespondencję e-mailową" w sprawie koronacji. Nie ujawniono żadnej decyzji, czy przyjmą zaproszenie, czy nie.

Koronacja Karola III odbędzie się w sobotę, 6 maja w Opactwie Westminsterskim, gdzie wydarzenie to ma miejsce, zgodnie z tradycją, od ponad 900 lat. Czasu zostało więc niewiele. Pozostaje więc czekać na oficjalny komunikat royalsów. Według wcześniejszych doniesień "Daily Mail", król miał obiecać Harry'emu i Meghan, że jeśli pojawią się na koronacji, będą mieli zapewniony nocleg we Frogmore Cottage, z którego ich eksmitował. 

Głównym przesłaniem miała być dbałość o bezpieczeństwo rodziny Harry'ego i pewność, że tam mieliby odpowiednią ochronę, na której brak utyskiwała przerażona małżonka Harry'ego.

Pewnym jest, że Harry wciąż konsekwentnie niszczy dobre imię swojej rodziny w mediach, wspominając krzywdy, które mu wyrządzono, gdy mieszkał w Buckingham Palace. Wieczorem 4 marca książę wziął udział w nowym wywiadzie z autorem Gaborem Matem, podczas którego ujawnił, że brak fizycznego uczucia, jakie otrzymał jako dziecko, wpływa na sposób, w jaki dzisiaj wychowuje dwójkę swoich dzieci, Archiego i Lilibet.

Harry i Meghan wykluczeni z rodziny królewskiej? Widać to gołym okiem

Według informacji zdobytych przez "Independent", Meghan i Harry nie pojawią się w żadnej królewskiej procesji ani na balkonie Pałacu Buckingham wraz z innymi pracującymi członkami rodziny królewskiej, jeśli ostatecznie przybędą na koronację. Byłoby to wówczas echem ustaleń z obchodów zeszłorocznego platynowego jubileuszu zmarłej królowej Elżbiety II.

Zobacz też:

Meghan i Harry zbici z pantałyku. Sensacja po ogłoszeniu eksmisji! Pałac huczy po tym, co nakazał Karol III

Harry zdradza tajemnice Pałacu. Przejścia w ścianach to jednak prawda?!

Książę Harry traci grunt pod nogami. Brytyjczycy mają dość jego zachowania

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy