Reklama
Reklama

Willa córki Putina cała w barwach Ukrainy! Anonymous publikuje zdjęcia!

Anonymous opublikował na Twitterze zdjęcia willi, należącej do córki Władimira Putina. Okazała posiadłość cała jest pomalowana we flagi Ukrainy. Błękitno-żółty kolor znajdziemy na każdej ścianie, bramie i podłodze!


Willa córki Putina cała we flagi Ukrainy!

We francuskiej Nowej Akwitanii znajduje się popularny kurort Biarritz. To właśnie tam swoją okazałą willę ma Jekatierina Tichonowa, jedna z córek Władimira Putina. Ogromna posiadłość została wyceniona na 3,7 miliona dolarów. Od rozpoczęcia wojny w Ukrainie, dom Jekatariny stał się celem ataków aktywistów i aktywistek.

Ponad tydzień temu do posiadłości wdarł się Francuz Pierre Afner. Zmienił zamki w drzwiach, a ukraińską flagę przymocował na zewnątrz w widocznym miejscu. Ogłosił wówczas, że dom jest przygotowany na przyjęcie uchodźców i uchodźczyń z bestialsko atakowanej przez wojska Putina Ukrainy.

Reklama

W środku dokonano kilku ciekawych znalezisk. Poinformowano między innymi, że w posiadłości znaleziono tajne dokumenty miliardera Kiryła Szamałowa i jego byłej żony oraz dokumenty z danymi właściciela prywatnej grupy inwestycyjnej Volga Group i przyjaciela Putina w latach 90. - Giennadija Timczenki.

Jak widać na zdjęciu zamieszczonym przez grupę hakerską Anonymous na Twitterze, willa córki Putina zyskała nowe błękitno-żółte dekoracje. Na drodze, bramie i murowanym ogrodzeniu namalowane są flagi Ukrainy. 

Zobacz też:

Magda Gessler zaręczona. Wiemy, kiedy ślub i jak wygląda pierścionek!

Antek Królikowski o zdradzie Opozdy! Niebawem opowie nam więcej

Była rosyjska agentka: Putin sam nigdy tego nie zrobi

Media: USA stworzyły zespół na wypadek użycia przez Rosję broni chemicznej


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama