Reklama

Reklama

Reklama

Władimir Putin wpędził córkę z wielkie kłopoty! Sensacyjne wieści z domu "genialnej Marii"!

Władimir Putin ponad trzy tygodnie temu zaatakował Ukrainę, czym zszokował cały świat. Zachód nałożył na Rosję liczne sankcje, by wpłynąć na zmianę jego decyzji. Na razie bezskutecznie, choć mówi się, że otoczenie prezydenta ma dość jego działań i planuje "przewrót pałacowy". Okazuje się, że wojna wpłynęła także pośrednio na życie jego najstarszej córki. Oto czego dowiedziały się zagraniczne media...

Władimir Putin od kilku tygodni jest na ustach niemal wszystkich. Przywódca Rosji rozpętał wojnę we wschodniej Europie i niewiele wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miał zmienić swoje plany, zaprzestając inwazji. 

Media zaczęły przyglądać się nie tylko przywódcy Rosji, ale i jego najbliższemu otoczeniu. Sporo pisano o jego rodzinie i kochankach. O dzieciach Putina do tej pory było wiadomo jednak naprawdę niewiele.

Z małżeństwa z Ludmiłą, którą zostawił dla kochanki

, ma dwie córki. Najstarsza z nich ma na imię Maria i na świecie funkcjonuje pod zmienionym nazwiskiem, by nie kojarzono jej z ojcem.

Reklama

Ukończyła medycynę w Petersburgu i prężnie rozwija swoją karierę zawodową. Nazywana bywa często "genialnym dzieckiem Putina", bo ponoć świetne sobie radzi jako endokrynolog specjalizujący się w rzadkich chorobach genetycznych dzieci.

Córka Putina ponosi konsekwencje działań ojca

Prywatnie jest żoną Jorrita Faassena, holenderskiego biznesmena. Choć tutaj ponoć zaszły ostatnio pewne zmiany...

Jak dowiedział się "Daily Mail", małżeństwo Marii właśnie się rozpadło. Kłopoty zaczęły się po aneksji Krymu przez Rosję gdy to córka Putina i jej małżonek zostali wydaleni z Holandii, gdzie wiedli dostanie życie w jednym z luksusowych apartamentów. 

Wrócili do Moskwy, a teść zaopiekował się zięciem, dając mu intratną posadę w Gazpromie. Wygląda jednak na to, że Holender nie był już dłużej w stanie znieść działań ojca swej wybranki i postanowił odciąć się od tej rodziny. 

Córka Putina, Maria Woroncowa-Faasen rozwodzi

Reuters donosi, że Faassen został już zwolniony z gazowego imperium, a powodem miał być... rozwód z Marią, którego zażądał. "Daily Mail" przekonuje bowiem, że to z powodu agresji Rosji na Ukrainę rozpadło się ich małżeństwo .

Para doczekała się jednego syna. Dla jego dobra informacji o rozpadzie związku tak skrzętnie ukrywają przed mediami...

Zobacz też:

Sean Penn liczy, że Ukraina dostanie myśliwce. Wspomniał o polskim rządzie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy