Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska potwierdza ciążę. Zszokowała wyznaniem na Instagramie!

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) jest piękną i młodą aktorką, która obecnie spełnia się jako współprowadząca kulisy programu "Taniec z gwiazdami". Pomimo młodego wieku, przypisywano jej związki z milionerem, Wojtkiem Golą (32 l.), a przez kilka lat była dziewczyną Adama Zdrójkowskiego. Teraz Wiktoria Gąsiewska zszokowała fanów swoim wyznaniem na Instagramie na temat ciąży!

Wiktoria Gąsiewska zareagowała na komentarz, który napisała jedna z obserwujących. Prosta i jednoznaczna odpowiedź zaszokowała wszystkich. Młoda aktorka nie ma jednak żadnych tajemnic przed fanami. O co chodzi?

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola jednak są parą?

Plotki o tym, że Wiktoria Gąsiewska i współwłaściciel federacji Fame MMAWojtek Gola są parą, pojawiły się już w maju. Gola nie potrafił się kryć z uczuciem do Wiktorii i dodał zdjęcie z ogromnym bukietem róż. Oczywiście oznaczył piękną blondynkę na Instagramie. 

Reklama

Gąsiewska i Gola byli też widziani na gali Fame MMA 15, na afterparty, a także podczas zawodów Speed Games. Media (w tym Pomponik jako pierwszy) ujawnił, że mają się ku sobie. Podczas wywiadów ani Wojtek, ani Wiktoria nie komentowali swojego życia prywatnego. Zasugerowali jedynie przyjacielskie stosunki wobec siebie.

Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim w atmosferze skandalu

Wiktoria Gąsiewska ma za sobą wieloletni związek z Adamem Zdrójkowskim, którego poznała na planie serialu "Rodzinka.pl". Plotkowano, że chłopak był bardzo zazdrosny o Wiktorię. Ich związek się rozpadł, a Adam niepochlebnie wypowiadał się o byłej dziewczynie.

Wiktoria Gąsiewska potwierdza ciążę? Zszokowała wyznaniem na Instagramie!

Na najnowszym zdjęciu Wiktorii Gąsiewskiej na Instagramie @wiktoria_gasiewska młoda aktorka pozuje w czerwonej, dzianinowej sukience i czarnej kamizelce.

Być może to tylko poza, ale brzuszek szczególnie zainteresował obserwatorów, których Wiktoria zebrała aż 1,1 miliona!

"Jest Pani w ciąży?" - zapytała internautka pod najnowszym postem Wiktorii. "Tak, a o co chodzi?" - odpowiedziała Gąsiewska, czym zszokowała resztę komentujących.

Z pewnością niewielu wzięło tę informację do serca, ponieważ wygląda to na typowy "bait" ze strony aktorki. Jedno jest pewne - zapewniła sobie niezłą prasówkę w mediach plotkarskich!

Daliście się nabrać na jej żart? A może to jednak prawda?

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami". Gąsiewska pokazała bieliznę w szalonym tańcu

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z milionerem? Zdjęcie mówi wiele

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola na jednej imprezie

Gąsiewska w końcu przerwała milczenie na temat Wojtka Goli! Co ich łączy? "Jest moim..."

Wojtek Gola we łzach wspomina śmierć ojca: "Nie zapomnę do końca życia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski | Wojciech Gola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy