Reklama
Reklama

Wieści o powiększeniu rodziny nadeszły popołudniem. Cichopek nie mogła wytrzymać z radości

Katarzyna Cichopek dopiero co ponownie "debiutowała" na scenie Polsat Hit Festiwalu w Sopocie, a już ogłosiła takie wieści. Ich rodzina właśnie się powiększyła, a na media społecznościowe aktorki wleciał krótki, ale słodki komunikat.

Wieści o powiększeniu rodziny nadeszły popołudniem. Cichopek nie mogła wytrzymać z radości

Katarzyna Cichopek powróciła w roli prezenterki, tylko nie w TVP, lecz na antenie Polsatu w czasie Polsat Hit Festiwalu. 25 maja poprowadziła koncert jubileuszowy Majki Jeżowskiej, a przed ekranem telewizora kibicował jej na odległość ukochany Maciej Kurzajewski. Niestety narzeczony nie mógł być tuż obok niej, ale za to towarzyszyła jej córka. Teraz, kiedy emocje już opadły, aktorka i celebrytka postanowiła powiększyć swoją rodzinę. Wszystko opublikowała w mediach społecznościowych.

Reklama

Nowy członek rodziny Cichopek i Kurzajewskiego. Takie wieści nadeszły popołudniem

Po południu na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek pochwaliła się kolejnym kotkiem, który dołączył do jej rodziny. Ma na imię Karmelek i jest to kotek rasy ragdoll.

Rodzina Cichopek i Kurzajewskich oprócz Karmelka ma też kotkę takiej samej rasy. Mowa o Ince, która dołączyła do nich w 2023 roku. Oprócz tego Maciej Kurzajewski od wielu lat jest właścicielem psa o imieniu Bono, którego miał jeszcze z czasów małżeństwa z Pauliną Smaszcz.

Plotki o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego nie ustają

Od zaręczyn pary minął ponad rok, a to może oznaczać, że powoli szykują się do ślubu. Plotki na temat miejsca ceremonii w zeszłym roku już rozgrzały plotkarskie media. Wówczas tygodnik "Na żywo" twierdził, że ślub Kasi i Maćka ma się odbyć w Grecji.

"Najprawdopodobniej ceremonia odbędzie się w wakacje. Powód jest prosty, łatwiej wówczas, gdy telewizyjna machina nieco odpuszcza, racząc widzów licznymi powtórkami, wygospodarować więcej wolnego czasu" - donosił tygodnik w zeszłym roku, a od tamtego czasu nic więcej się nie wydarzyło.

Być może plany ślubne zostały przesunięte w związku z nagłym zwolnieniem pary z programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie". Kasia i Maciej wówczas skupili się na własnym projekcie, czyli podcaście "Serio?". Czy zobaczymy parę tego lata w obrączkach?

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski wywołali poruszenie w poniedziałkowy wieczór. Olśniła w białej sukni

Oficjalne gratulacje spłynęły późnym wieczorem. Ale to nie wszystko

Córka Cichopek spełniła swoje marzenie. A wszystko działo się w Sopocie

Cichopek przyłapana w Sopocie. Najpierw zapowiadano wielki powrót, a teraz takie zdjęcia [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek potwierdziła. Wróciła do Polsatu i od razu w takiej roli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy