Reklama
Reklama

Oficjalne gratulacje spłynęły późnym wieczorem. Ale to nie wszystko

Kasia Cichopek miniony weekend spędziła w Sopocie, gdzie podczas Polsat Hit Festiwal współprowadziła jubileusz Majki Jeżowskiej. W wyjeździe towarzyszyła jej córka. Tym razem zabrakło u jej boku Macieja Kurzajewskiego, jednak nie znaczy to, że nie był z nią myślami. Przeciwnie. Kiedy tylko pojawiła się na scenie, przesłał jej gratulacje, a ona odwdzięczyła się wyznaniem miłości.

Kurzajewski oficjalnie pogratulował Kasi Cichopek

Miniony weekend był dla Kasi Cichopek wyjątkowy. Gwiazda po czternastu latach wróciła do Polsatu i od razu w wielkim stylu. Miała okazję współprowadzić koncert jubileuszowy Majki Jeżowskiej, który odbywał się podczas Polsat Hit Festiwalu.

Z pewnością nieco stresowała się tym wydarzeniem, choć nie brakowało też ekscytacji. Na szczęście mogła jednak liczyć na wsparcie ukochanego. Choć Macieja Kurzajewskiego nie było przy niej, a do Sopotu zabrała jedynie córkę, to publicznie zapewnił, że trzyma za nią kciuki.

Reklama

Wieczorem na jego profilu na Instagramie pojawiło się zapewnienie, że kibicuje z całych sił Kasi. "Teraz już tylko siadam przed telewizorem, oglądam i kibicuję! @katarzynacichopek go for gold!!!" - napisał w poście.

Na instastory z kolei dodał ujęcie ze sceny, na której występowała Cichopek, i opatrzył je komentarzem "gratulacje". Uradowana aktorka po koncercie udostępniła jego gratulacje i od siebie dodała wyznanie miłości w języku angielskim.

Ale to nie wszystko. W komentarzu pod postem Kurzajewskiego Kasia zostawiła również wymowne serduszko, a dziennikarz odwdzięczył jej się tym samym.

Widać, że miłość nadal kwitnie!

Nie zawsze było kolorowo

Każdy, kto śledził początki związku Cichopek i Kurzajewskiego wie, że nie zawsze było tak kolorowo jak teraz. Para długo musiała ukrywać swoje uczucia, a kiedy już się ujawnili, była żona Macieja, Paulina Smaszcz, długo nie dawała im spokoju.

Oni jednak nie zważali na krytyczne komentarze pod ich adresem i trwali w swoim uczuciu.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie postanowili być razem, jednak pewne jest, że ich uczucie po tym co przeszli, jest na tyle silne, że pokona każdą przeciwność losu.

Zobacz też:

Cichopek przyłapana w Sopocie. Najpierw zapowiadano wielki powrót, a teraz takie zdjęcia [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek potwierdziła. Wróciła do Polsatu i od razu w takiej roli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy