Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie w "Dzień Dobry TVN". Pilna zmiana prowadzących. Padły nazwiska

W "Dzień Dobry TVN" szykują się kolejne zmiany. Ledwie widzowie zdążyli się oswoić po czystkach personalnych, które zaszły w programie, a tu kolejna rewolucja. Jeden z portali podał już nawet konkretne nazwiska. Można się zdziwić...

Jeszcze nie tak dawno opinią publiczną wstrząsnęły wieści o ogromnych zmianach w "Dzień Dobry TVN", a tu szykuje się kolejna rewolucja. 

Przypomnijmy, że z programem musiała pożegnać się ponad połowa prowadzących. Kierownictwo wymiotło z kanap m.in. Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Kalczyńską, Andrzeja Sołtysika czy Agnieszkę Woźniak-Starak. 

Reklama

Początkowo zwolnieni nie chcieli komentować sprawy, ale dało się wyczuć, że mają ogromny żal do szefostwa. 

"Po ośmiu latach odchodzę z programu, któremu dałam wszystko, co mogłam. Ustawianie życia pod grafik, nagłe zastępstwa, moja twarz, kilka razy poobijana... i dziś jest TEN dzień, kiedy oddycham głęboko" - zapewniała Anna Kalczyńska. 

Nowa dyrektorka programowa TVN tak tłumaczyła swoją decyzję:

"Zmniejszyliśmy liczbę prowadzących, również po to by nadać „DD TVN” bardziej autorski charakter" - przekonywała. 

Dodała, że już myśli o znalezieniu czwartej pary prowadzących, ale nie chciała zdradzać szczegółów. 

Kolejne zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Jak donosi portal Show News, poszukiwania nowych prowadzących ruszyły pełną parą. Obecni drugoplanowi pracownicy śniadaniówki mają na tę posadę wielką chrapkę. Padły konkretne nazwiska:

"Jeśli chodzi o kobiety, to po castingach i próbach kamerowych, brane są pod uwagę trzy nazwiska: Dorota Gardias, Gabi Drzewiecka i Dagmara Kaczmarek-Szałkow. Decyzje zapadną na dniach" - zdradza shownews.pl osoba z "Dzień Dobry TVN".

Mówi się, że to Gabi Drzewiecka ma największe szanse na angaż. Prowadziła już letnie wydania śniadaniówki, a prywatne przyjaźni się z milionerką Agnieszką Woźniak-Starak. Najgroźniejszą rywalką dla niej jest bez wątpienia pogodynka Gardias. 

Wśród panów wymienia się m.in. Mateusza Hładkiego i syna Tomasza Stockingera. Ten drugi ma zresztą największe szanse na na nową pracę:

"Widzowie docenili go za naturalność, Hładki na wizji nie potrafi stworzyć takiej atmosfery" - mówi osoba związana z produkcją. 

Zobacz też:

Dopiero co przeżył czystki w "Dzień Dobry TVN', a teraz takie wieści o Prokopie

Brat Magdy Gessler nie mógł dłużej milczeć. Oto co o niej myśli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Dorota Wellman | Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama