Reklama
Reklama

Wielki smutek w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka żegna ukochaną teściową

Media obiegła smutna wiadomość. Zmarła mama Cezarego i Radosława Pazurów. O tragedii poinformowała Dorota Chotecka i we wzruszających słowach opowiedziała o teściowej. Aktorka jest niezwykle poruszona jej odejściem i nie ukrywa, że traktowała ją jak drugą mamę. Jej wpis łapie za serce!

Radosław i Cezary Pazura: bracia i ich wspólna pasja

Cezary i Radosław Pazura są nie tylko rozpoznawalnymi i lubianymi aktorami, ale również braćmi. Panowie wiodą szczęśliwe życie, starszy z nich u boku Edyty, a młodszy stworzył wymarzoną rodzinę z koleżanką po fachu, Dorotą Chotecką. O tym, że małżonkowie są ze sobą na dobre i na złe, udowodnili już wielokrotnie. Teraz Radkowi na pewno potrzebne jest wsparcie partnerki, gdyż niedawno zmarła jego mama.

Reklama

O tragedii poinformowała właśnie Chotecka i w sieci zamieściła poruszający wpis, w którym żegna teściową.

Wielki smutek w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka żegna ukochaną teściową

Dorota Chotecka na Instagramie pożegnała ukochaną teściową. Aktorka wyraziła żal po stracie mamy swojego męża, z którą zawsze miała dobry kontakt.

"Dziele się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie się zmienia, ale nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni... Opiekuj się nami tam z góry" - napisała aktorka.

Do wpisu dodała zdjęcie bukietu kwiatów stworzonego na wzór serca, a także oznaczyła profil swojego męża, Radka. Pod jej publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internauci próbowali podnieść ją na duchu. 

Dorota Chotecka i Edyta Pazura są skonfliktowane?

Bracia Pazurowie po śmierci mamy mogą liczyć na wsparcie partnerek. Jednak kilka tygodni temu w prasie pojawiły się doniesienia na temat chłodnej relacji pomiędzy Edytą i Dorotą. Wszystko zaczęło się, gdy Chotecka udzieliła wywiadu dla "Twojego Imperium" i zdradziła, że "nie pije sobie z Edytą z dzióbków".

"Z dzióbków sobie nie pijemy. Spotykamy się jak to w rodzinie. Ale każda rodzina ma swoje życie" - wyznała wówczas.

Dodała też, że Cezary jest ojcem chrzestnym ich córki, a dziewczyna bardzo go lubi.

"Czarek jest ojcem chrzestnym Klary. Ona bardzo go lubi. Wprawdzie nie spotykamy się codziennie, ale gdy już się widzimy, są to miłe chwile. Chcielibyśmy, żeby nasze i jego dzieci również utrzymywały kontakt ze sobą. Czas jednak pokaże, na ile to się sprawdzi" - dodała aktorka.

Koło jej słów obojętnie nie przeszła Edyta. Trzecia żona aktora wprost przyznała, że szwagra i szwagierkę widziała zaledwie kilka razy!

"Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie" - wyznała na Instagramie Edyta.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Przeczytajcie również:

Chotecka i Pazura szczerze o małżeństwie: "W naszym związku jest ktoś trzeci"

56-letnia Dorota Chotecka wyleguje się stroju kąpielowym z dekoltem do pasa. "Figura jak u 18-stki"

Chotecka i Pazura są głęboko wierzący, a co z ich córką?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Pazura | Radosław Pazura | Dorota Chotecka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy