Reklama
Reklama

Wielka wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Burzyńskiej nagle wypadły zęby. Szczerze mówi, co się stało

Do niecodziennej wpadki doszło podczas poniedziałkowego wydania "Pytania na śniadanie". Prezenterka Katarzyna Burzyńska podczas wejścia na żywo zgubiła swoje zęby. Widzowie byli w nie mniejszym szoku niż ona sama. Teraz gwiazda TVP tłumaczy, co się stało. Zdaniem dziennikarki nie jest to powód do wstydu.

Programy prowadzone na żywo to zawsze duże ryzyko niezręcznej wpadki. Przecież prowadzący oraz goście są tylko ludźmi i zdarzają im się niecodzienne sytuacje. To co wydarzyło się w poniedziałkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" na antenie TVP zaskoczyło widzów, a nawet samą Katarzynę Burzyńską, która znienacka stała się główną "bohaterką" całej sytuacji. 

Prezenterce nagle podczas wejścia na żywo wypadły zęby. Ta wpadka z pewnością na długo zostanie w pamięci widzów publicznego nadawcy.

Reklama

Burzyńskiej wypadły zęby. Dziennikarka PNŚ tłumaczy, co się stało

Jak to się stało? W "Pytaniu na śniadanie" Burzyńska pokazywała relację z potańcówki seniorów. 

"Jesteśmy w Warszawie ze wspaniałymi ludźmi. Oto jest ze mną Zygmunt, który kiedyś był modelem i dzisiaj też jest modelem" - zaczęła dziennikarka i nagle stało się to... Musiała pilnie przerwać wywiad bowiem na parkiet posypały się zęby celebrytki. 

"Przepraszam, przepraszam, wypadły mi zęby. (...) Muszę skończyć, przepraszam" - zdołała tylko powiedzieć Burzyńska i zaczęła zbierać fragmenty swojego uzębienia.

Po kilku godzinach gwiazda TVP postanowiła zabrać głos i szczerze wyjaśnić, co się stało. 

"Wypadł mi Invisalign - aparat ortodontyczny, który noszę od dłuższego czasu, żeby skorygować zgryz. Okazuje się, że nawet on sprawia problemy. Ale uważam też, że jego noszenie nie jest powodem do wstydu" - opowiedziała Burzyńska, po czym dodała żartobliwie. 

"Można powiedzieć, że zjadłam zęby na telewizji" 

Jak widać można z humorem i dystansem do siebie wybrnąć nawet z takiej krępującej sytuacji. 

Zobacz też:

Tajemnicze schadzki Tomaszewskiej i Sikory. Już nie uciekną od plotek

Zwolnili wszystkich prezenterów, a teraz kolejna zmiana w "PnŚ". Potwierdzili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Burzyńska | "Pytanie na śniadanie" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy