Reklama
Reklama

Wiek Dominiki od Hakiela był tajemnicą. Aż do teraz. Tyle naprawdę ma lat

Marcin Hakiel (40 l.) dawno nie był tak szczęśliwy. Przy boku Dominiki były mąż Katarzyny Cichopek odżył. Ukochana miała już przyjemność poznać dzieci tancerza, a ich wspólne zdjęcia regularnie ukazują się w mediach społecznościowych. Do tej pory niewiele mówiło się jednak o wieku Dominiki. W końcu prawda wyszła na jaw.

Marcin Hakiel: związek z Dominiką

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek długo nie mógł poukładać sobie życia osobistego. Początkowo tancerz preferował samotność. Później związał się blondynką o imieniu Dominika. Niestety, ich związek zakończył się rozstaniem, którego powodem miał być brak chęci tancerza do poważnych deklaracji. Hakiel szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej Dominiki. Bez reszty stracił dla niej głowę. Obecnie zakochani stali się niemal nierozłączni.

Reklama

Marcin Hakiel i Dominika często są widywani na imprezach branżowych. Tancerz po uporaniu się ze zdradą Katarzyny Cichopek nie ma już oporów przed udzielaniem wywiadów i obnażaniem prawdy na temat zranienia, którego doznał. O tym, że związek z Dominiką to poważna relacja, świadczy fakt, że tancerz zapoznał ją już ze swoimi dziećmi. Niedawno w mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć, jak Dominika piekła pierniczki z Helenką. Mało tego, dziewczyna Hakiela subtelnie sugerowała na Instagramie, że ich zaręczyny już się odbyły

Życie uczuciowe Marcina Hakiela jest nieustannie obserwowane i komentowane przez jego internetowych fanów. Niestety, nagminnie pojawiają się bardzo nieprzyjemne wpisy, których z pewnością tancerz i jego partnerka woleliby nie czytać. Podczas ostatniej dyskusji na temat szczupłej sylwetki Dominiki niespodziewanie na pierwszy plan wyszła kwestia jej wieku.

(...) wam wszystkim po prostu żal d*pę ściska, że ta laska w swoim wieku tak wygląda. Bo niejedna z was zapewne marzy o takiej figurze (...) - napisała pewna internautka pod wspólnym zdjęciem Marcina Hakiela i Dominiki.

Ile lat ma Dominika od Hakiela? Już wszystko jasne

Internauci mogli przekonać się, że Dominika skrupulatnie czyta wszystkie komentarze, ponieważ błyskawicznie zareagowała na wpis dotyczący jej wieku. Partnerka Marcina Hakiela zareagowała na sugestie o tym, że jest starsza niż podaje i powiedziała, ile dokładnie ma lat.

"Dobrze, wyjaśnijmy sobie coś raz na zawsze, ja mam 31 lat i owszem wiem, że choć to młody wiek to wiele kobiet mając tyle lat jest mocno zaniedbana. Nie mam urody 5 latki, nie mam baby face, tylko reprezentuje kobiecy typ urody, sorry. Z figura nie robię nic specjalnego, zawsze byłam szczupła i raczej zawsze będę. Ja siebie lubię całą, i mi zawsze podobały się takie kobiety, więc z nimi się utożsamiam i takie podziwiam. Jeśli ktoś lubi większy size i z takim się utożsamia, to myślę, że wiecie na jakich profilach możecie takich szukać. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę" - oświadczyła bezpardonowo Dominika.

To oznacza, że ukochana Marcina Hakiela jest od niego młodsza o niemal 10 lat. Kto by powiedział?

Zobacz też:

Cichopek podjęła radykalną decyzję ws. byłego męża. Smutne plotki to jednak wszystko prawda

Co za wieści z domu Hakiela. Ukochana sugeruje zaręczyny. Coś jest na rzeczy

Paulina Smaszcz otrzymała bolesny cios od Cichopek. Chciała mediacji, a tu takie słowa o obrzucaniu błotem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy