Reklama
Reklama

Weronika Rosati rozpoczęła z córką nowy etap w Stanach. Fani z Polski gratulują decyzji

Córka Weronika Rosati to jej oczko w głowie. Aktorka często chwali się nią w mediach społecznościowych. Również i tym razem udostępniła fotografię, na której razem z Elizabeth świętują rozpoczęcie nowego etapu życia. "Jak i kiedy ten czas tak minął?" - napisała wzruszona gwiazda. Oto szczegóły.

Córka Weroniki Rosati chodzi do polskiej szkoły

Córka aktorki Weroniki Rosati weekendami chodzi do polskiej szkoły "Polish Alma Mater". Na Instagramie gwiazda pokazała już jej dyplom z uroczystości pasowania na ucznia, co wywołało w fanach gwiazdy wiele pozytywnych emocji.

"Pierwszoklasistka. Jak i kiedy ten czas tak minął?" - napisała Weronika na Instagramie, zaraz pod zdjęciem z pociechą.

Fani Weroniki Rosati nie kryją zaskoczenia

Jak wyznali fani, sami są zaskoczeni, jak szybko córka aktorki zaczęła dorastanie.

"To przełomowa chwila. Córeczka idzie do polskiej szkoły. Powodzenia mała Polko".

"Nazwa szkoły... Brzmi groźnie. Gratulacje dla pierwszoklasistki!" - zaczęły spływać pozytywne komentarze.

Reklama

Elizabeth to córka Weroniki Rosati. Kto jest jej ojcem?

Mała Elizabeth, która otrzymała zdjęcie po legendzie kina - Elizabeth Taylor, to córka aktorki Weronika Rosati oraz lekarza ortopedy, który leczył jej nogę po wypadku samochodowym spowodowanym przez Piotra Adamczyka.

Niestety, zaledwie pół roku po narodzinach dziewczynki aktorka i lekarz postanowili zakończyć związek. Niedługo potem rozpoczęła się batalia o opiekę nad dzieckiem. Padały przykre oskarżenia i wywlekano na światło dzienne różnego typu brudy na drugą stronę konfliktu.

Córka Weroniki Rosati to jej oczko w głowie

Aktualnie dziewczynka mieszka z mamą. Kobietki świetnie radzą sobie z Los Angeles. Co ważne, sześciolatka jednocześnie uczęszcza do dwóch szkół. Tak jak zostało wspomniane wcześniej, do tej polskiej udaje się tylko weekendami.

"Ona wie, że ja mówię po angielsku, więc wymusza ten angielski [...]. Poszła do polskiej szkoły weekendowej, na której mi bardzo zależało. Jeździmy teraz co sobotę do polskiej szkoły, bo chciałabym, żeby jednak nauczyła się mówić, czytać i pisać dobrze po polsku" - zdradzała Rosati w rozmowie z Plejadą.

Za to w rozmowie z ShowNews Rosati podkreślała, że decyzja o zapisaniu Elizabeth do polskiej szkoły... należała tylko do niej.

"To jest dziewczynka, która jest bardzo ciekawa świata i lubi się uczyć. [...] poszła też do polskiej szkoły weekendowej, bo bardzo chciałam - to była moja decyzja - żeby uczyła się pisać i czytać po polsku".

Według informatora ShowNews miesięczna opłata za jedno dziecko w takiej szkole to około 70 dolarów, a za drugie 50 dolarów. Dodatkowo potrącane są opłaty za książki i ubezpieczenie.

Weronika Rosati o swoich życiowych priorytetach

Choć Rosati nie boi się aktorskich wyzwań, w rozmowie z Jastrząb Post Weronika wprost wyznała, co jest jej aktualnym priorytetem życiowym i jak podchodzi do życia "w drodze":

"Ja stawiam na macierzyństwo. Moja kariera jest moim zawodem. A ja muszę mojej córce zapewnić dom, edukację. Chcę jej dać jak najlepsze życie jak każda matka. To jest mój zawód, który muszę wykonywać. Chciałabym grać w dobrych filmach, nie ma znaczenia gdzie".

Czytaj też:

To koniec plotek o związku Rosati i Tede. Weronika w końcu to wyznała

Tede wspomina związek z Weroniką Rosati. Rozlicza ją z moralności?

Ledwie Rosati i Adamczyk wznowili dawny konflikt, a już tak grubo dała mu do pieca, że hej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy