Reklama
Reklama

Węgiel nie była w stanie normalnie iść. Narzeczony interweniował

Roxie Węgiel nie mogła przemilczeć wyczynu swojego narzeczonego, który niedawno "uratował ją" w górach, gdzie spędzali wspólnie czas wolny. Para świetnie się bawiła w bajkowej górskiej scenerii, ale śnieg nieco pokrzyżował im plany. Roxie nie mogła sobie z tym poradzić. Zabawne zdjęcie trafiło do sieci.

Mglej uratował Węgiel. Musiał nieść ją na plecach

Roksana Węgiel od zaręczyn z Kevinem Mglejem poświęca mu każdą wolną chwilę. Chociaż o relacji tych dwojga głośno było w mediach ze względu na dużą różnicę wieku, która ich dzieli, para nic sobie z tego nie robi i wciąż z pieczołowitością pielęgnuje swój związek.

Reklama

Para niedawno wybrała się w góry, gdzie korzysta z uroków natury i cieszy się piękną zimową pogodą, mogąc podziwiać zaśnieżone szczyty. Młoda wokalistka pochwaliła się w sieci zdjęciami z wieczornego wyjścia z Mglejem. Okazuje się, że ukochany musiał nieść ją na plecach, by mogła bezpiecznie dostać się do budynku, nie robiąc sobie krzywdy na oblodzonym chodniku. Roxie postawiła bowiem na elegancję i założyła szpilki, które zupełnie nie sprawdziły się na śniegu.

"Hahha, kiedy stylówa nie może się zmiąć i masz wysokie obcasy, które na taką śnieżycę się nie nadają. Kocham @kevinmglej" - napisała Roksana Węgiel na Instagramie.

Węgiel i Mglej szykują się do ślubu. Staną na ślubnym kobiercu w 2024 roku

Od czasu, gdy stało się jasne, że Roksana nie zamierza rozmyślić się w sprawie partnera, nie cichną plotki o przygotowaniach do ślubu pary. Okazuje się, że przyszli państwo młodzi ustalili już najważniejsze szczegóły. Ustalili już datę ceremonii.

Osoby z otoczenia pary potwierdzają, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają za sobą wiele przygotowań. Para pójdzie do ołtarza w 2024 roku. Konkretna data została już ostatecznie potwierdzona.

"Datę wybrali krótko po zaręczynach. Ślub odbędzie się już w przyszłym roku. Są pewni swoich uczuć i stwierdzili, że nie ma na co czekać" - miał powiedzieć anonimowy informator, cytowany przez ShowNews.pl.

Co więcej, z informacji tabloidu wynika, że obydwoje zdecydowali się na ślub w kościele, ponieważ są mocno wierzący.

Zobacz też:

Roksana Węgiel szykuje się do ślubu. Wyszło na jaw, w czym pójdzie do ołtarza. Spore zaskoczenie

Roksana Węgiel pilnie zareagowała na występ Mai Krzyżewskiej. Nie zapomniała wspomnieć o sobie

Roksana Węgiel zmyliła fanów wpisem. "Ślub. Weselny weekend"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Mglej | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy