Reklama
Reklama

"Warsaw Shore": Eliza i Trybson wyjawią córkom, jak się poznali!

"Warsaw Shore" to format, który w swoich edycjach wylansował wielu celebrytów. Wśród nich znalazła się Eliza, która była uczestniczką pierwszej odsłony show. Podczas zakrapianych imprez zbliżyła się do ówczesnego kolegi z programu, Pawła "Trybsona" Trybałę, z którym związała się w życiu prywatnym. Dziś para ma już dwójkę dzieci, a małżonkowie zgodnie przyznają, że w przyszłości opowiedzą córkom, w jakich okolicznościach się poznali! Szczerość godna podziwu?

"Warsaw Shore" to kontrowersyjny program, którego celem jest pokazanie, jak imprezuje młodzież z Polski. W show nie brakuje brutalnych momentów, bijatyk, nadużywania mocnych trunków, a także seksu pod wpływem alkoholu z nowo poznanymi osobami. Wydawać by się mogło, że format, który pokazuje tylko zakrapiane imprezy, nie ma dobrego wpływu na uczestników, ale Eliza i "Trybson" są innego zdania. W końcu to właśnie dzięki "Warsaw Shore" poznali się, pokochali, a dziś tworzą udaną rodzinę! Małżonkowie niedawno udzielili wywiadu dla portalu plotkarskiego i wyjawili, że planują swoim córkom: Victorii i Kornelii wyznać prawdę na temat miejsca, w którym się poznali. 

Reklama

"Warsaw Shore": Eliza i "Trybson" wyjawią córkom prawdę na temat show!

Eliza Wesołowska i Paweł "Trybson" Trybała poznali się na planie pierwszej części programu. Para ochoczo brała udział w całonocnych imprezach, awanturach i poznawaniu nowych osób. Nikt się nie spodziewał, że ich romans będzie trwać również po zakończeniu emisji "Warsaw Shore". Ku zaskoczeniu widzów, para jest ze sobą do dziś, wzięli ślub i doczekali się dwójki dzieci. Swoje 5-minut sławy postanowili jednak nieco przedłużyć, dlatego kobieta stała się influencerką i prężnie rozwija profil na Instagramie, a jej ukochany porzucił rozrywkowy tryb życia na rzecz sportu i stał się zawodnikiem MMA. Niedawno małżonkowie wyjawili, że planują Victorii i Kornelii wyznać prawdę na temat ich związku w show!

Celebrytka uważa, że historia jej związku z Trybałą nadaje się na scenariusz do filmu romantycznego!

Chcielibyście obejrzeć produkcję na podstawie wydarzeń, które ich spotkały?

Zobaczcie również:

Eliza Trybała z "Warsaw Shore" na wakacjach trafiła do szpitala! Co się stało celebrytce?

EwelOna i Arnold planują ślub kościelny! Opublikują go w telewizji!

Kim Kardashian w różowej koronce. Tym razem przesadziła?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eliza Trybała | Warsaw Shore
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy