Reklama
Reklama

EwelOna i Arnold planują ślub kościelny! Opublikują go w telewizji!

Ewelina Kubiak dała się poznać szerszej publiczności za sprawą wzięcia udziału w kontrowersyjnym show "Warsaw Shore". Celebrytka znana z imprezowania i romansowania postanowiła się ustatkować. Kubiak planuje ślub ze swoim ukochanym. Co zaplanowała na najważniejszy dzień w życiu?

Program "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" pojawił się na antenie w 2013 roku i od razu wzbudził spore kontrowersje. Założeniem show jest pokazywanie, jak młodzi ludzie imprezują i romansują. Odcinki przepełnione były pijaństwem, awanturami, romansami i zdradami. Reality show wylansowało kilka celebrytów, w tym Ewelinę "EwelOnę" Kubiak (zobacz!), która przez 8 lat przeszła sporą metamorfozę. Jej przemiana głównie dotyczyła wyglądu, gdyż kobieta postawiła na kilka operacji, przez które nie przypomina już siebie (sprawdź). Również w życiu influencerki nadeszły zmiany. W lipcu tego roku powiedziała "tak" swojemu ukochanemu Arnoldowi. Para planuje huczne wesele, które relacjonowane będzie w social media oraz w telewizji. Światowo?

Reklama

EwelOna i Arnold biorą ślub!

EwelOna pochwaliła się swoim fanom, że planuje przyszłość z Arnoldem, którego poznała na planie "Warsaw Shore". Gwiazda marzy o pięknej, białej sukni i ślubie w kościele. Mniejsze zainteresowanie wyraża względem wieczoru kawalerskiego partnera.

Medialna para dodała, że chcą, aby ich uroczystość była pokazana w telewizji! Myślicie, że oglądalnością dorównają ceremonii zaślubin księcia Williama i Kate? 

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Klaudia z "Warsaw Shore" dotkliwie pobita przez partnera? Wstrząsające zdjęcia ujrzały światło dzienne

Blanka Lipińska chwali się płaskim brzuchem na bajecznych wakacjach!pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy