Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak oszukali wszystkich?! Jednak są razem?!

Związek Violi Kołakowskiej (40 l.) i Tomasza Karolaka (46 l.) nigdy nie należał do spokojnych. Ostatnio para definitywnie się rozstała, ale wszystko wskazuje na to, że nie na długo...

Mają ze sobą dwójkę dzieci, na przemian kochali się i nienawidzili, schodzili i rozstawali. Kiedy już wydawało się, że w końcu po tylu latach bycia razem zalegalizują związek, to stało się coś najmniej oczekiwanego. 

Aktor rozstał się z byłą modelką! Ta informacja budziła przez wiele tygodni spore emocje wśród ich fanów. Zwłaszcza że Violka po rozstaniu zaczęła kwitnąć i błyszczeć na imprezach, a Karolak z pochmurną miną unikał kogokolwiek.

Tomasz sporo też schudł i spoważniał, co sprawiało wrażenie, że bardzo przeżywa rozpad związku, w przeciwieństwie do jego byłej ukochanej. Jednak co jakiś czas w mediach pojawiały się ich wspólne zdjęcia, ale była para już nie trzymała się za ręce i nie okazywała sobie czucia, tak jak dawniej.

Reklama

Wszyscy zadają sobie pytanie, jak to jest możliwe, że świeżo po rozstaniu są w stanie spędzać każdą wolną chwilę razem? Najpierw całą rodziną pojechali nad polskie morze.

Teraz na Rodos dołączył do Violi, gdzie celebrytka przebywa z dziećmi i swoimi przyjaciółmi - Karoliną Malinowską (34 l.) i Olivierem Janiakiem (43 l.).

Ciągłe dopytywanie o faktyczny stan ich związku w końcu zdenerwowało Kołakowską, która opublikowała zdjęcie swojej pupy i napisała dosadnie:

"Moja odpowiedź do mediów... pocałujcie mnie w... miłego wypoczynku wszystkim".

Jaka jest prawda o ich związku? Tego fani tej barwnej pary chyba nie dowiedzą się zbyt prędko...


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Viola Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje