Reklama
Reklama

Viki Gabor pod ostrzałem "fanów". Skupili się na zaokrąglonym brzuchu. Nerwowa reakcja 15-latki!

Viki Gabor (15 l.) jest jedną z najchętniej śledzonych gwiazd show biznesu. Wokalistkę obserwuje na Instagramie niespełna 800 tysięcy osób. Trudno więc się dziwić, że jej najnowszy wpis nie przeszedł bez echa i nakłonił wielbicieli do snucia prawdziwych teorii spiskowych. A wszystko to przez jeden szczegół - ponoć dziwne zaokrąglenie jej ciała...

Viki Gabor chciała pokazać, jak bardzo tęskni za swoimi fanami. W najnowszym wpisie zapowiedziała koncert w Grodzisku, który odbędzie się 4 lutego, a także zajęła się opowieściami o kosmetykach, które używa do stworzenia scenicznego looku. Gwiazda wybiera sprawdzone produkty ze swojej kolekcji.

"Uwielbiam tą kolekcję za niepowtarzalny błysk, złote, różowe mikro drobinki i przede wszystkim za łatwość w stworzeniu idealnego looku na każdą okazję. Glitergel można użyć również na policzkach, aby je pięknie rozświetlić, w kolekcji jest sześć wariantów. Konturowanie ust? Obie kredki z kolekcji są do tego idealne" - przekonywała.

Reklama

Kontrowersyjny wpis Viki Gabor

Niebywałe, jak wielkie poruszenie wywołał w sieci jej post i to nie z powodu reklamy kosmetyków!

Wpis 15-letniej piosenkarki szybko przyciągnął wścibskich internautów, którym najzwyczajniej brak taktu. Jeden z "fanów" zwrócił uwagę na pewien szczegół, a mianowicie na... rzekomo powiększony brzuch młodej gwiazdy.

Inni komentujący postanowili wstawić się za Viki i zaczęli wyjaśniać, że powiększony brzuch może być nie tylko oznaką ciąży, lecz również innych dolegliwości.

"[Oto] dlaczego lekcje jak działa ludzkie ciało są potrzebne w szkołach" - dodała inna osoba w odpowiedzi.

"Otóż, odstający brzuch może zależeć od wielu czynników. Faktycznie, może być spowodowany ciążą, ale również może wystawać po zjedzeniu posiłku, może być też spowodowany miesiączką albo ilością wody w organizmie. Ciało zmienia się kilka razy w ciągu dnia" - przypomina inna fanka.

Viki Gabor zablokowała możliwość komentowania wpisu

Piosenkarka musiała już zorientować się, jak wielkie poruszenie w sieci wywołało jej niewinne nagranie. Chociaż we wpisie zachęca fanów do zabierania głosów, sugerując, że "czeka na komentarze", odebrała im możliwość konwersowania z nią.

Zobacz też:

Viki Gabor padła ofiarą hejtu i rasistowskich komentarzy. Jej odpowiedź do Polaków robi wrażenie!

Viki Gabor ujawnia kulisy Eurowizji Junior. Wśród uczestników rozgorzał romans!

Eurowizja Junior 2022: Duża przegrana Polki! Mamy jednoznaczny komentarz jej ekipy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy