Reklama
Reklama
Tylko u nas

Usłyszała przykre słowa od byłej gwiazdy TVP. Stanowcza reakcja [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ida Nowakowska w sobotni wieczór wraz z Tomaszem Kammelem poprowadziła finał „The Voice Kids”. Zdaniem wielu, był to jej ostatni występ w TVP. W rozmowie z reporterem Pomponika zdradziła, jak widzi swoją przyszłość w Telewizji Publicznej. Prezenterka odniosła się także do krytycznych słów pod swoim adresem, które padły z ust Moniki Richardson. Jak przyznała, było jej najzwyczajniej w świecie przykro.

Co z przyszłością Idy Nowakowskiej w TVP?

Ida Nowakowska z TVP była związana od kilku lat, gdzie poprowadziła łącznie kilka programów. Po zmianach w zarządzie, jakie zaszły na początku roku, podziękowano jej i z dnia na dzień przestała być prowadzącą "Pytania na śniadanie". Wymieniono zresztą wszystkich prowadzących porannego pasma, co odbiło się szerokim echem w mediach.

Nowakowska, w przeciwieństwie do większości prezenterów "PnŚ", miała zakontraktowane jeszcze prowadzenie "The Voice Kids"którego finał odbył się wczorajszego wieczora.

Reklama

Tuż po zakończeniu odcinka w rozmowie z nami Ida Nowakowska w zawoalowany sposób wyznała, czy widzi swoją przyszłość w TVP. Jak przyznała, nie miałaby nic przeciwko dalszej pracy dla Telewizji Publicznej, zwłaszcza w formacie "The Voice Kids", który pokochała, jednak pod warunkiem, że propozycja będzie korzystna i będzie mogła dalej mówić to, co uważa.

"Jeśli chodzi o współpracę z TVP, to The Voice Kids, tak jak tutaj widzisz, tak jak jesteśmy tutaj, jest programem, który bardzo kocham i zawsze każdą propozycję rozpatruję tak, aby była czymś nowym, wyjątkowym, tak, aby mogła zaskakiwać moich fanów i tworzyć kolejne wspaniałe rzeczy, tak jak dotąd" - powiedziała nam, dodając: "Zawsze dla mnie najważniejsze jest to, żeby być sobą i mówić to, co chcę mówić. Tak było dotąd, tak będzie zawsze".

Ida Nowakowska odnosi się do przykrych słów Richardson

Swego czasu Monika Richardson, która na Woronicza spędziła wiele lat, wypowiedziała się w niezbyt przychylny sposób na temat pracy Idy Nowakowskiej. W rozmowie z nami wyznała wówczas, że dla niej Ida była tancerką udającą prezenterkę.

Ida wprawdzie niedługo później w rozmowie z "Wprost" odpowiedziała starszej koleżance, broniąc się, że zdobywała warsztat przez lata, jednak teraz w rozmowie z nami potwierdziła, że było jej przykro, gdy usłyszała te słowa.

Podsumowała to jednym zdaniem: "Uważam, że trzeba bardzo uważać, co się mówi na temat innych osób".

Zobacz też:

Do domu Nowakowskiej pilnie wezwano pomoc. Noc spędziła z synkiem na klatce schodowej

Monika Richardson pierze stare brudy TVP. Wygarnęła wszystko Kurskiemu i Nowakowskiej

Wpadka Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie" przeszła do historii. Wolny nie mógł się powstrzymać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Monika Richardson | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy