Reklama
Reklama

Tylko ta para związała się w "Rolniku". Fani programu mają pewność

"Rolnik szuka żony" powoli zmierza do finału. Bohaterowie wybrali już kandydatki i kandydatów, z którymi chcą spróbować stworzyć trwałą relację. Tylko Agnieszka postanowiła odesłać wszystkich panów do domu i zrezygnować z dalszego udziału w programie. Widzowie już wiedzą, że nie tylko ona poniosła fiasko.

Po niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony" widzowie zupełnie inaczej spojrzeli na bohaterów programu i ich kandydatów. Okazało się, że na gospodarstwach relacje wyglądały zupełnie inaczej niż po kilku tygodniach w czasie rewizyt. Oburzenie wywołało zachowanie Dariusza na randce z Nicolą, z kolei spotkanie Artura i Sary było ogromnym rozczarowaniem.

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Randki rozczarowały widzów

Artur nudził się na randce z Sarą i nawet wprost powiedział: "Takie chodzenie i spacery... To nie dla mnie, ale nie mogę tego dać po sobie poznać, że jest inaczej. Wiadomo, trzeba się dostosować. Jeden lubi spacerować, drugi lubi co innego". Zupełnie tez nie interesował go kino, które chciała zaproponować Sara na kolejną randkę. Zdaniem widzów rolnik  i jego kandydatka nie mają żadnych wspólnych zainteresowań, a to nie wróży dobrze ich przyszłości.

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" przyjechał do Ewy. Mama kandydatki była pod ogromnym wrażeniem gospodarza spod Pakości. Za to jej córka coraz częściej ma wątpliwości. 

"W jednej z rozmów z Waldkiem trochę tak wyniknęło to, że nie do końca jestem takim typem urody, jeżeli chodzi o takie preferencje Waldka, ale też jakoś przez to nie odejmuję sobie" - mówiła przed kamerą Ewa.

Krótko mówiąc, praktycznie każdy ze związków zaczyna przechodzić kryzys. Tylko jedna z par zaskoczyła wszystkich. Chodzi o Anię i Jakuba.

"Rolnik szuka żony 10". Tylko jedna para przetrwała

Kiedy Ania z "Rolnik szuka żony 10" zapowiedziała, że decyduje się wybrać Kubę, widzowie byli w szoku. Przestrzegali rolniczkę, że związek z mężczyzną, który już ma trójkę dzieci i na miesiąc przed programem rozstał się z partnerką to fatalna decyzja. 

Ania jednak postanowiła dać szansę tak negatywnie odbieranemu kandydatowi. W rozmowie z Martą Manowską przyznała, że nie można nikogo skreślać. Wyjawiła też, że nie będzie miała wygórowanych oczekiwań wobec tej relacji. Chce po prostu bliżej poznać Kubę.

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" są przekonani, że to właśnie ta para najlepiej rokuje na przyszłość.

"Tę parę dzisiaj się najlepiej oglądało";

"Miło się ogląda Anię uśmiechniętą, życzę jej jak najlepiej, a to, że Kuba jej słodzi to sorry, ale każdy na początku ma piękne spotkania, rozmowy, każdy się stara";

"Jeszcze tak będzie, że tylko oni przetrwają. Dziś bardzo zyskali i jeszcze się wszyscy zdziwić mogą";

"Fajnie zobaczyć Anię roześmianą" - piszą widzowie.

A waszym zdaniem, która para najlepiej wypadła?

Zobacz też:

Artur z "Rolnika" potargał ubranie na randce. Widzowie rozczarowani

Waldemar z "Rolnika" obruszył się słowami Ewy: "Ile można słuchać"

Dariusz z "Rolnika" wyjaśnia zachowanie na randce z Nicolą. "Gratulują mi odwagi"

Zaskakujące doniesienia o Ani z "Rolnika". Nikt nie wierzył w ten związek

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy