Reklama
Reklama

Najpierw Waldemar a teraz Dariusz. Widzowie oburzeni tym, co usłyszeli w "Rolnik szuka żony"

Po niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony" sporo negatywnych komentarzy zebrał Dariusz. Do tej pory największą niechęć wzbudzał Waldemar, ale to, co mówił Dariusz do swojej wybranki, spowodowało, że sympatia fanów programu szybko go opuściła.

W "Rolnik szuka żony" bohaterowie odwiedzili swoich kandydatów. Waldemar pojechał do Wyrzysk, gdzie spotkał się z rodzicami Ewy, Artur odwiedził Sarę i jej mamę, Ania poznała Kubę jego rodziców i przyjaciół, a Dariusz przybył z wizytą do rodziców Nicoli.

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Dariusz odwiedził Nicolę

Darek z "Rolnik szuka żony 10" zrobił bardzo dobre wrażenie na ojcu  dziewczyny, który, jak dowiedzieliśmy się z wcześniejszych odcinków, jest wojskowym. Tata Nicoli uznał, że rolnik jest człowiekiem miłym i z poczuciem humoru. Również mama i siostra Nicoli uznały Darka za sympatycznego. 

Wszyscy zgodnie twierdzili, że Nicola w towarzystwie Dariusza rozkwita, uśmiecha się i tylko o nim mówi w ostatnim czasie.

Widzowie programu mają jednak inne zdanie o tej parze, a wszystko przez to, co zobaczyli w dalszej części odcinka "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony 10". Darek przesadził

Po oficjalnym spotkaniu Nicola zaprosiła Dariusza na randkę w jej rodzinnym mieście. Był spacer oraz rejs łódką. Wówczas para zupełnie się wyluzowała. Zachowywali się tak, jakby nie było z nimi kamer. 

Dariusz z "Rolnik szuka żony 10" zaczął pozwalać sobie na dość odważne komentarze, które nie spodobały się widzom. Gdy Nicola zastanawiała się, kiedy się spotkają ponownie i zapytała, jaki to będzie dzień, Dariusz odpowiedział "Środa - dzień...".

"Rolnik szuka żony 10". Widzowie oburzeni zachowaniem Dariusza

Potem kilka razy wspomniał, że zapomniała ubrać biustonosz i ciągle poprawia sukienkę. Jednym słowem podglądanie randki Darka i Nicoli było dla widzów mało komfortowe, czemu dali wyraz w komentarzach.

  • "Teksty Darka poziom gimnazjum";
  • "Dziewczyna się stara przejmuje inicjatywę non stop a on z takimi tekstami, wstyd";
  • "Tak się zastanawiam czy Darek zdaje sobie sprawę, że każdym głupim tekstem zawstydzał tę biedną dziewczynę? Co innego sam na sam, a co innego, kiedy wiedział, że obejrzy to pół Polski";
  • "Jak ojciec Nicoli zobaczy ten odcinek, to wypcha śrutem Dariusza".

A co wy sądzicie o zachowaniu Dariusza na randce z Nicolą? 

Zobacz też:

Uczestniczka "Rolnika" sprawdzana. Produkcja reaguje na plotki

"Rolnik szuka żony". Spakowała walizki i uciekła od Darka. Na koniec wypowiedziała przykre słowa

Darek z "Rolnika" ma spore wymagania. Tak mieszka hodowca nowalijek

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy