Reklama
Reklama

Darek z "Rolnika" ma spore wymagania. Tak mieszka hodowca nowalijek

Dariusz spod Łodzi w programie "Rolnik szuka żony" liczy na spotkanie ambitnej brunetki. 27-latek, który uprawia warzywa, już skradł serca fanek randkowego show. Zobaczcie, jak mieszka Dariusz.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najchętniej oglądanych show TVP. Widzowie mieli okazję zobaczyć już dwa odcinki 10. sezonu. Rolnicy przeczytali już listy, spotkali się ze swoimi kandydatami i są na etapie dokonywania pierwszych wyborów. 

"Rolnik szuka żony 10". Tak mieszka Darek

Darek ma 27 lat i prowadzi gospodarstwo w Ozorkowie pod Łodzią. Zajmuje się uprawą warzyw, głównie nowalijek. Rolnictwo i wieś to jego sposób na życie. Nie wyobraża sobie, by kiedyś miał mieszkać w mieście. Kocha ciszę, spokój i kontakt z naturą, których na próżno szukać gdzie indziej niż na wsi.

Reklama

"Dariusz prowadzi rodzinne gospodarstwo nastawione na produkcję warzyw. Mimo młodego wieku poważnie myśli o założeniu własnej rodziny. W kobiecie najbardziej ceni prawdomówność, pracowitość i naturalność. Uważa, że idealny związek jest wtedy, gdy dwoje ludzi akceptuje się w pełni i nikt nie próbuje drugiego zmieniać" - mówiła o Darku Marta Manowska.

Dariusza cieszy praca na gospodarstwie. Czuje się spełniony. 

"Zajmuję się tutaj wszystkim, począwszy od siania, sadzenia i pielęgnacji roślin, aż do samego zbioru" - zdradził Dariusz z "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony 10". Pasje Darka

Darek z Rolnik szuka żony 10 jest fanem tenisa stołowego, siatkówki i piłki nożnej. Po pracy często z bratem i ojcem rozkładają przed domem stół do tenisa i relaksują się, odbijając piłeczkę. 27-latek interesuje się też motoryzacją, lubi dobre filmy, a w wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi i rodziną.

"Jestem człowiekiem wesołym, z poczuciem humoru. Jestem też ambitny, stawiam sobie wysoko poprzeczkę. Na pewno jestem spełniony zawodowo" - wyznał Dariusz w programie "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony 10". Kogo szuka Darek?

Dariusz ma za sobą 4-letni związek. Do programu zgłosił się, gdyż poczuł, że teraz jest dobry moment, by założyć rodzinę. Liczy na to, że dzięki show "Rolnik szuka żony 10" trafi na kobietę, która spełni jego oczekiwania. A kogo szuka Darek? Chciałby, by jego partnerka była rodzinna, wesoła i wyrozumiała, miała dobre serce oraz swoje marzenia i ambicje.

"Najbardziej mi się podobają brunetki z długimi włosami. Mam 27 lat. Dobrze byłoby, gdyby dziewczyna była ode mnie trzy, cztery lata młodsza. Nie powinna mieć więcej niż 30 lat" - zdradził Dariusz.

Zobacz też:

Przedsiębiorczy Artur woli maszyny od randek. Tak wygląda gospodarstwo uczestnika "Rolnik szuka żony"

Tak mieszka Waldemar z Rolnika. Jest pasjonatem kina lat 80.

Gospodarstwo Agnieszki robi wrażenie. Tak mieszka wybredna rolniczka

Rusza 10. sezon "Rolnik szuka żony". Widzowie mają swoich faworytów. Czy należy do nich "Czesiek Casanova"?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama