Reklama
Reklama

Tylko krok dzielił Lewandowskich od katastrofy. Wyznali szokującą tajemnicę sprzed lat!

Dzięki filmowi dokumentalnemu "Lewandowski Nieznany", który zadebiutował pod koniec marca w serwisie streamingowym Amazon Prime, fani zawodnika FC Barcelony oraz jego małżonki, mają okazję poznać wiele interesujących faktów z życia najsłynniejszej polskiej pary. Jak się okazuje, niewiele brakowało, by influencerka... popsuła romantyczne zaręczyny, które z dużym wyprzedzeniem zaplanował Robert Lewandowski!

Robert Lewandowski promuje dokument "Lewandowski Nieznany"

Robert Lewandowski ma ostatnio kolejny powód do dumy. Zawodnik FC Barcelony został bowiem bohaterem najnowszej produkcji serwisu streamingowego Amazon Prime. Pod koniec marca w warszawskiej Kinotece mieszczącej się w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się oficjalna premiera filmu zatytułowanego "Lewandowski Nieznany".  Dokument przedstawia nie tylko drogę jednego z najlepszych piłkarzy na szczyt kariery, ale ujawnia także wiele trudnych chwil z życia kapitana biało-czerwonych.

Reklama

Na uroczystym pokazie pojawiła się cała masa znakomitości ze świata polskiego show-biznesu. Na evencie można było spotkać Paulinę Krupińską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, siostrę Lewandowskiego - Milenę, ich mamę, ale też Zofię Zborowską z mężem Andrzejem Wroną, rapera Quebonafide, jego partnerkę Natalię Szroeder, Sanah, Omenę Mensah, Zofię Zborowska z mężem Andrzejem Wroną czy Zosię Ślotałę.

U boku najlepszego polskiego piłkarza nie mogło rzecz jasna zabraknąć jego ukochanej żony. Anna Lewandowska nie szczędziła mężowi czułości i wraz z nim chętnie pozowała na ściance. Wielką niespodzianką było także pojawienie się na premierze filmu, prezesa "Dumy Katalonii" Joana Laporty oraz legendarnego zdobywcy Złotej Piłki - Andrija Szewczenki.

Tylko krok dzielił Lewandowskich od prawdziwej katastrofy!

Oglądając film, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat najsłynniejszej obecnie polskiej pary. Jak się okazuje, Anna Lewandowska niemal pokrzyżowała plany swojemu wybrankowi i gdyby nie zrządzenie losu, mogło nie dojść do zaręczyn! Piłkarz zaplanował bowiem romantyczne oświadczyny na łódce. Influencerka, nie znając zamiarów ukochanego, zamiast płynąć z Robertem, miała zamiar wejść na pokład statku i przepłynąć trasę wraz z resztą turystów.

"Chciałaś mi popsuć mój cały plan, popłynięcia na bezludną wyspę, oświadczyn" - wypomniał żonie Annie zawodnik FC Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski przez cały pobyt na Malediwach trzymał język za zębami i trzymał swoje zamiary w tajemnicy.

O jego romantycznej wizji nie wiedzieli nawet znajomi, którzy razem z Lewandowskimi spędzali urlop na południowoazjatyckich wyspach. Na szczęście trenerka uległa sugestiom piłkarza i cały misterny plan okazał się sukcesem.

Kto by się spodziewał, że były zawodnik Bayernu Monachium jest takim romantykiem?

Zobacz też:

Robert Lewandowski w filmie "Lewandowski Nieznany" mówi o poronieniu Anny Lewandowskiej 

Robert Lewandowski i Paulina Krupińska poznali się u Kuby Wojewódzkiego. Żona Sebastiana Karpiel-Bułecki zdradza, jaki piłkarz jest naprawdę 

Anna Lewandowska wspomina pierwsze spotkanie z Robertem. Tak się poznali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy