Reklama
Reklama

Lewandowski nie odrywał rąk od żony! Razem pojawili się na premierze "Lewandowski Nieznany"

We wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera dokumentu o Robercie Lewandowskim pt. "Lewandowski Nieznany". Na pokaz wybrała się plejada polskich gwiazd z głównym bohaterem filmu na czele. Piłkarz pozował na ściance z piękną żoną i nie odrywał od niej rąk. Wygląda na to, że świetnie się razem bawili na evencie!

Premiera filmu "Lewandowski Nieznany"

W warszawskiej Kinotece, która zlokalizowana jest w Pałacu Kultury i Nauki, odbyła się uroczysta premiera filmu poświęconego Robertowi Lewandowskiemu. Dokument opowiadający o drodze Lewego do miejsca, w którym obecnie się znajduje, będzie dostępny już za chwilę dla użytkowników Prime Video. Na pierwszym pokazie produkcji nie mogło zabraknąć znanych polskich gwiazd. Ne evencie można było spotkać Paulinę Krupińską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, siostrę Lewandowskiego - Milenę, ich mamę, ale też Zofię Zborowską z mężem Andrzejem Wroną czy Zosię Ślotałę. 

Reklama

Oczywiście na imprezie pokazali się także Lewandowscy. Oboje zachwycili strojami i... nastrojami. Chętnie pozowali razem na ściance, a także nie szczędzili sobie czułości. Fotoreporterom udało się zrobić kilka zmysłowych zdjęć najpopularniejszej polskiej parze.

Ania i Robert Lewandowscy nie odrywali od siebie rąk

Ania i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają w słonecznej Barcelonie. Przenieśli się do Hiszpanii z Niemiec - po tym jak Robert zmienił barwy klubowe z Bayernu Monachium na FC Barcelonę. Nic więc dziwnego, że przyjazd pary do Polski wzbudził tak duże zainteresowanie.

Małżeństwo wybrało się na premierę filmu "Lewandowski Nieznany". Robert ubrany był w czarny garnitur z atłasowymi wstawkami, a Ania postawiła na zieloną suknię maxi z wycięciami, które wyeksponowały jej wysportowaną sylwetkę. Piłkarz nie mógł oderwać od żony rąk i cały czas trzymał ją w talii bądź za rękę. Małżonkowie chętnie też całowali się przed obiektywami.

"Lewandowski Nieznany" - gdzie oglądać i kiedy

Dokument "Lewandowski Nieznany" pojawi się na platformie Prime Video już 31 marca. Produkcja opowiada o losach Roberta Lewandowskiego od dzieciństwa, aż do miejsca, w którym znajduje się teraz. Opowiada on o stracie ojca, o traumach, ale też o tym, jakiego rozpędu nabrało jego życie zawodowe i jak doszedł aż do FC Barcelony. W filmie dowiadujemy się też nieco więcej na temat samego transferu piłkarza i możemy też posłuchać rozmów z innych sportowcami.

Zobacz też:

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż. Zdjęcie ozdobionego ciała pokazała w sieci

Niezwykłe słowa o Robercie Lewandowskim! Takiego porównania napastnik się chyba nie spodziewał

Lewandowskiemu lepiej niż na boisku idzie w... internecie. Został najpopularniejszym influencerem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy