Reklama
Reklama

Lewandowskiemu lepiej niż na boisku idzie w... internecie. Został najpopularniejszym influencerem!

Robert Lewandowski jest nie tylko utalentowanym, znanym i bogatym piłkarzem, ale również popularnym influencerem. Jeżeli ktoś myślał, że "Lewy" z "doskoku" prowadzi konta w mediach społecznościowych, to się grubo mylił. Napastnik i jego żona zostali okrzyknięci najpopularniejszymi influencerami 2022 roku!

Robert Lewandowski: człowiek wielu talentów

Robert Lewandowski ostatnio ma bardzo intensywny czas. Przygotowania do rozgrywek, treningi w drużynie oraz kadrze, a także eliminacje do Euro 2024. Fani śledzą jego poczynania nie tylko na murawie, ale również w sieci, a sportowiec niedawno po raz kolejny udowodnił, że jest urodzonym zwycięzcą i podium znów do niego należy. Tym razem napastnik z Polski zdeklasował konkurencję i został mu nadany tytuł influencera roku 2022. Również jego żona ma powody do radości, gdyż uplanowała się na wysokim, trzecim miejscu. Wyprzedziła ją idolka nastolatek, Wersow.

Reklama

Poznajcie listę innych celebrytów, którzy zostali doceni za content w sieci!

See Bloggers i InfluTool: ranking influencerów 2022 roku

Portale See Bloggers i InfluTool opublikowały ranking najbardziej wpływowych w Polsce influencerów z 2022 roku. Wśród znanych osobistości znaleźli się nie tylko influencerzy, ale również celebryci, blogerzy, sportowcy, aktorzy, czy wokaliści.

Na pierwszym miejscu po raz kolejny znalazł się Robert Lewandowski. Jak podaje serwis "Wirtualne media", jego wskaźnik popularności w ubiegłym roku wyniósł: 215,47 mln, a liczba fanów, jaką zyskał to - 62,26 mln.

Tuż za nim znalazła się Weronika Sowa, czyli uwielbiana Wersow, która wygenerowała popularność na poziomie 38,28 mln (7,69 mln fanów). Podium zamyka Anna Lewandowska, której wskaźnik popularności wyniósł 30,06 mln (8,70 mln fanów).

Czwarte miejsce przypadło Frizowi, a w pierwszej dziesiątce znaleźli się również m.in.: Lila Janowska, Julia Kostera, Juli Żugaj, Natsu i Doda. W rankingu nie zabrakło również Martyny Wojciechowskiej, Sanah, Igi Świątek, Marcina Dubiela, Juli Wieniawy, Sylwii Przybysz, Joanny Jędrzejczyk, Mariusza Pudzianowskiego, Young Leosi, Lil Masti, Roxi Węgiel, Magdy Gessler, Jana Dąbrowskiego, Kuby Wojewódzkiego, Wiktorii Gąsiewskiej, Filipa Chajzera, Sary James, Arka Milika, Klaudii Halejcio, Wojciecha Szczęsnego, Viki Gabor, Dawida Kwiatkowskiego, czy Karoliny Pisarek.

Ranking influencerów 2022 roku: jakie kryteria trzeba spełnić, by znaleźć się w zestawieniu?

W raporcie możemy wyczytać, że zestawienie powstało w oparciu o twarde dane, takie jak: liczba obserwujących, popularność mierzona ważoną średnią liczby polubień, udostępnień i komentarzy, zaangażowanie (średnia wartość interakcji z postami twórcy) i ilość odwiedzin bloga (jeśli dany influencer prowadzi działania za pośrednictwem tego kanału).

Twórcy rankingu podali również, że celem wydarzenia jest edukacja oraz integracja środowiska influencerów, mediów tradycyjnych oraz biznesu.

Obserwujecie konta celebrytów, którzy znaleźli się na liście? A może macie innych ulubionych twórców?

Przeczytajcie również:

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż. Zdjęcie ozdobionego ciała pokazała w sieci 

Przygnębiające zdjęcia sprzed hotelu polskiej kadry. Tak piłkarze zareagowali na KOMPROMITACJĘ z Czechami

Wersow zdradziła termin porodu. Wygadała się u Wojewódzkiego!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy