Reklama
Reklama

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż. Zdjęcie ozdobionego ciała pokazała w sieci

Anna Lewandowska (34 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. 34-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno dodała post, w którym relacjonuje weekend spędzony w Barcelonie. Prócz fotografii Laury i Klary fani mogli dostrzec również nowy tatuaż, który wykonała.

Anna Lewandowska i jej bajkowe życie w Hiszpanii

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu coraz śmielej chwali się swoim idealnym życiem w Hiszpanii. Gwiazda pokazuje, jak wyglądają jej treningi, zakupy, a także jak spędza wolny czas. Mama 5-letniej Klary i 2-letniej Laury niedawno postanowiła zaprezentować, jak wyglądał jej weekend w słonecznej Barcelonie.

Zobacz też: Partnerka Cristiano Ronaldo wspomina rozmowę z Anną Lewandowską. Spotkały się w niecodziennych okolicznościach

Reklama

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż

Anna Lewandowska, jak na prawdziwą celebrytkę przystało, dodała na swoje instagramowe konto całą serię pięknych zdjęć. Na fotografiach można zobaczyć dzieci Lewandowskich, a także znajomych Anny. Naszą największą uwagę zwróciło jednak zdjęcie, na którym widać ramię gwiazdy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tatuaż, który się na nim znalazł.

Warto dodać, że "Lewa" wcześniej nie miała takiej ozdoby. Anna wytatuowała sobie kontur zachodzącego słońca. Czyżby zainspirowała się tym, które codziennie ogląda w Hiszpanii?

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Lewandowskiej. Większość była pod wrażeniem fotografii. Jedna z fanek zauważyła, że partnerka Christiano Ronaldo również wykonała niedawno tatuaż.

"Jaki zbieg okoliczności, bo Georgina też ma tatuaż od niedawna..."

"Jakie dziewczynki są już duże"

"Pięknie wyglądacie!"

Cezary Kucharski zaatakował Annę Lewandowską?

Lewandowski jakiś czas temu oskarżył swojego byłego menadżera o szantażowanie jego oraz Anny. Kobieta z tego powodu miała poważnie ucierpieć. Gwiazda przed sądem zeznała, że odbiło się to na jej zdrowiu fizycznym i psychicznym. Kucharski z kolei postanowił odpierać zarzuty, a nawet zakpić z Anny w sieci.

Na Twitterze zamieścił post, w którym wyjawił, "że jak Anna się uśmiecha, to niekonieczne szczerze". Według mężczyzny "Lewa" ma też "kłamać i fałszywie pomawiać".

Zobacz też:

Robert Lewandowski dostał szokujący pseudonim od hiszpańskiej prasy. Ania na pewno nie będzie zadowolona!

Tłusty czwartek u Lewandowskich. Anna chwali się przepisem na zdrowe pączki! Zobaczcie, jakie to proste!

"Wiązanki pogrzebowe" u Lewandowskich. Internauci wstrzymali oddech


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy