Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska zaliczyła bolesny upadek. Ciosu z tej strony na pewno się nie spodziewała!

Martyna Wojciechowska (48 l.) jeszcze rok temu znajdowała się w pierwszej piątce listy najbardziej wpływowych polskich influencerów. W tym roku wypadła poza pierwszą dziesiątkę! Wyprzedziły ją młodsze gwiazdy internetu.

Martyna Wojciechowska od lat starannie buduje swój wizerunek. Sukces jej autorskiego programu „Kobieta na krańcu świata” sprawił, że zaczęła być rozpoznawalna również poza Polską.

Martyna Wojciechowska w rankingach najbardziej wypływowych

W ubiegłorocznym Rankingu Polskich Influencerów Wojciechowska bez trudu dostała się do pierwszej piątki, za Robertem Lewandowskim, Anną Lewandowską oraz Wersow i Frizem. 

Reklama

W tym roku próżno jej szukać nawet w pierwszej dziesiątce zestawienia przygotowanego przez See Bloggers we współpracy z InfluTool. Martynę wyprzedzili nie tylko Lewandowscy, Wersow i Friz, lecz także internetowy profil Prawo Marcina, Lila Janowska, Julia Kostera, Julia Żugaj, Natsu, a nawet Luka, znany dotąd głównie jako mąż Andziaks. 

Wieniawa, Pisarek i Wojewódzki też ze spadkami

Zresztą nie tylko Wojciechowska musi w tym roku przełknąć gorzką pigułkę. Anna Lewandowska została zepchnięta z drugiego miejsca przez Wersow, Julia Wieniawa spadła z 14. na 22. miejsce, a Karlina Pisarek, która w ubiegłym roku zajmowała 90. miejsce, w tym znalazła się na ostatnim, setnym. 

Niejakim pocieszeniem dla Wojciechowskiej może być fakt, że znalazła się w doborowym towarzystwie. Za nią uplasowały się takie gwiazdy jak Sanah i Iga Świątek.  Być może powodem do satysfakcji może być także to, że Kuba Wojewódzki, który sam siebie uważa co najmniej za „króla TVN-u”, a może nawet i całego polskiego show biznesu, spadł w ciągu minionego roku z 40. na 70 miejsce…

Sukcesy Martyny Wojciechowskiej


W przeszłości Wojciechowska mogła się pochwalić niejednym osiągnięciem. Gdy firma Mattel postanowiła wyprodukować specjalną linię lalek „Shero”, zwróciła się do Wojciechowskiej z pytaniem, czy nie ma nic przeciwko temu, że wzorowana na niej Barbie będzie sprzedawana obok lalek przedstawiających Fridę Kahlo, Amelię Earheart i Patty Jenkins.

Wojciechowska, zdobywczyni Korony Ziemi, Telekamery w kategorii Osobowość Telewizyjna i Złotej Nimfy na  55. Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo za film „Ludzie duchy” o losie afrykańskich albinosów, jest uważana za jedną z najbardziej wyrazistych postaci polskiego show biznesu.

W 2017 roku magazyn „Forbes” umieścił ją na pierwszym miejscu rankingu „Top 25 najcenniejszych polskich gwiazd”. Jak wtedy wyjaśnili autorzy zestawienia, głównym czynnikiem był ta zwany „Indeks Wpływu”, czyli wartość gwiazdy na rynku.

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska pokazała metamorfozę. Fani w szoku [ZDJĘCIA]

Testament Wojciechowskiej gotowy! Musiała wprowadzić te zmiany

Martyna Wojciechowska o tym, czy jeszcze się zakocha. Padły wymowne słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Wersow | Anna Lewandowska | sanah
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy