Reklama
Reklama

Trzecia dawka szczepionki na COVID-19. Sprawdzamy, które gwiazdy już ją przyjęły!

Trzecia dawka szczepionki na COVID-19 to temat, który wywołuje ogromne poruszenie w społeczeństwie. A my sprawdzamy, kto z celebrytów i celebrytek jest już po?

Niestety pandemia COVID-19 wciąż trwa w najlepsze i pewnie zostanie z nami jeszcze na trochę. Obecnie powinniśmy robić wszystko, co w naszej mocy, by jako pojedyncze jednostki i jako społeczeństwo uchronić się przed najgorszym. Dlatego wiele celebrytów namawia do przyjmowania szczepionki przeciwko wirusowi, co w tym momencie jest najskuteczniejszą formą obrony.

Obecnie rząd namawia do przyjęcia trzeciej, "przypominającej" dawki szczepionki. Sprawdzamy, kto z celebrytów i celebrytek jest już zaszczepiony trzecią dawką!

Joanna Racewicz: czego jeszcze trzeba, żeby obudzili się koronasceptycy?

Joanna Racewicz od dawna apeluje w swoich mediach społecznościowych do szczepień. Gwiazda napisała mocny wpis, kiedy szła na trzecią dawkę szczepionki. "25 listopada 2021 roku. Moja trzecia dawka. Dokładnie w dniu, gdy zachorowało 28128 osób i zmarło 497. To tak, jakby jednego dnia spadło pięć Tupolewów. Śmiało można codziennie ogłaszać żałobę narodową. Mocne, prawda? Do tego prawdziwe. Dlaczego się szczepię? Bo nie chcę być jedną z tych cyfr" - napisała dziennikarka.

Na Joannę Racewicz spadło wiele krytyki za wspieranie szczepień. Dziennikarka jednak nic sobie z tego nie robi.

Reklama

Krystyna Janda: wyznaczono mi termin - za godzinę! Wszystko przez telefon!

Również Krystyna Janda nie zbagatelizowała sprawy i zapisała się na trzecią dawkę szczepionki, jak tylko było to możliwe. Gwiazda relacjonowała swoją przygodę z otrzymaniem trzeciej dawki. "Wróciłam w nocy zmęczona, ale zadowolona, bo rano wzięłam trzecią dawkę szczepionki i dałam radę z tą podróżą i pięcioma godzinami na scenie. Zapisałam się na szczepienie i wyznaczono mi termin - za godzinę! W Milanówku, wszystko przez telefon".

Tomasz Kammel: trzy - jak trzeci potencjalny rok z obostrzeniami

Po trzeciej dawce szczepionki jest także Tomasz Kammel. Znany dziennikarz opublikował obszerny post, w którym podkreśla, że nie chce podzielić losu jego przyjaciół, którzy odeszli po zarażeniu się chorobą. "Trzy - jak kolejna trójka bliskich mi osób, jak te które już umarły, bo nie mogły się zaszczepić - nigdy więcej, nie. Ale TRZY - jak trzecia dawka szczepionki - o tak, bardzo tak! (...) Sponsorami tego wpisu są zdrowy rozsądek i logiczne myślenie" - napisał dziennikarz.

Adam "Nergal" Darski: nie bądźmy covidiotami

Wokalista black metalowego zespołu od dawna jest piewcą na rzecz nauki i promuje szczepienia na COVID-19. Adam "Nergal" Darski apeluje do swoich fanów i fanek, aby nie byli "covidiotami" i w czasach kryzysu zaufali nauce.

Beata Tadla: To nie zaszczepieni leżą w szpitalach, tylko w większości niezaszczepieni

Dziennikarka Radia Zet, Beata Tadla, opublikowała na Instagramie zdjęcie, informując, że również jest już zaszczepiona trzecią dawką. Dziennikarka napisała w mediach społecznościowych: "Dawka przypominająca przyjęta. To nie zaszczepieni leżą w szpitalach, tylko w większości niezaszczepieni!", dodając hasztagi "hejtstop".

Krzysztof Skiba: informuję publiczność, że zaszczepiłem się trzecią dawką

Do grona zaszczepionych artystów dołączył Krzysztof Skiba. Wokalista poinformował o tym na Instagramie, dodając zdjęcie ze szczepienia. Gwiazdor przy okazji poinformował fanów i fanki o nadchodzącej trasie koncertowej. "Informuję niniejszym swoją publiczność, że właśnie zaszczepiłem się trzecią dawką szczepionki Pifzer przeciwko COVID-19" - napisał.

Zygmunt Chajzer: z tą trzecią dawką czuję się pewniej

Do osób po trzeciej dawce szczepionki należy również Zygmunt Chajzer. Jak relacjonował dla "Faktu":  "Czuję się po niej bardzo dobrze, jestem w świetnej formie, choć pobolewa mnie ręka, ale to normalne po szczepieniu. (...) Z tą trzecią dawką czuję się pewniej - wiem, że zrobiłem wszystko, co mogłem dla swojego zdrowia i zachęcam innych, by też się szczepili. To ważne i dla mnie, i dla ludzi, z którymi na co dzień przebywam".

Zobacz też:

To królowa spowodowała Megxit? Szokująca hipoteza brytyjskiego pisarza

Królowa Elżbieta II cieszy się świętami w pałacu! Widok choinki zwala z nóg!

Siostra Roberta Lewandowskiego pęka z dumy. Jak wygląda Milena Lewandowska?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | Tomasz Kammel | Krystyna Janda | Beata Tadla | Nergal
Reklama
Reklama
Reklama