Reklama
Reklama

Adam "Nergal" Darski opublikował post ze szpitala. Drastyczne zdjęcia!

Adam Darski podzielił się z internautami pobytem w szpitalu. W sieci opublikował naprawdę mocne zdjęcia i opisał swój stan zdrowia. Jak czuje się wokalista zespołu Behemoth?

Adam "Nergal" Darski (sprawdź!) parę lat temu przechodził poważny nowotwór — białaczkę. Jedyną szansą na wyzdrowienie było znalezienie dawcy szpiku. W poszukiwaniach pomogła mu jego ówczesna partnerka Doda, która zorganizowała całą akcję. W konsekwencji znaleziono dawcę, a Adam wyzdrowiał. Mimo upływy lat nadal jest pod baczną obserwacją lekarzy. Teraz opowiedział o swojej ostatniej wizycie w szpitalu.

Reklama

Adam Darski w szpitalu

Adam Darski bacznie sprawdza swoje zdrowie, dlatego ostatnio zdecydował się powtórzyć badanie gastroskopii. Jest to zabieg, który pozwoli sprawdzić układ pokarmowy i wykluczyć ewentualne zmiany. Relacje z badania artysta opublikował na Instagramie. Ponadto wyznał, że był zachwycony lekarzami, którzy odpowiednio nim się zaopiekowali.

Opublikował także dwa zdjęcie. Ostrzegamy, drugie jest drastyczne. 

Mimo to internauci licznie skomentowali post i wyznali, że cieszą się z postawionej diagnozy. Adam Darski jest zdrowy, a to w końcu najważniejsze. 


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy