Reklama
Reklama

Królowa Elżbieta II cieszy się świętami w pałacu! Widok choinki zwala z nóg!

Królowa Elżbieta II cieszy się już przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia! W pałacu królowej stanęła gigantyczna choinka! Trzeba przyznać, że z takim drzewkiem, z łatwością można poczuć świąteczny klimat!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Klimat poczuła już m.in. Anna Lewandowska, która kilka dni temu pokazała, jak ubiera choinkę z córkami. Okazuje się, że nastrój udzielił się również królowej Elżbiecie II.

W Windsorze pojawiła się już gigantyczna choinka. Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu widać, jak jedno z pomieszczeń zdobi 20-metrowe drzewko.

Nie da się ukryć, że tegoroczne święta będą zupełnie inne od poprzednich. W zeszłym roku Elżbieta II spędziła Boże Narodzenie z księciem Filipem, a w tym roku przy świątecznym stole zabraknie jej ukochanego męża.

Monarchini uwielbia ponoć święta i tradycyjnie wysyła do swoich poddanych świąteczne kartki. Ponoć przygotowania do wysyłki rozpoczynają się już w lipcu - Elżbieta II chce mieć pewność, że na pewno trafią na czas do ich rąk.

Jak wam się podoba świątecznej drzewko w pałacu?

Reklama

Zobacz też:

Księżna Charlene: plotki o rosyjskim miliarderze, a teraz to! Niepokojące wieści z Monako!

Elżbieta II abdykuje? Ekspert rozwiewa wątlpiwości!

Jackowski jest przerażony! Polacy będą uciekać do Rumunii?!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy