Reklama
Reklama

Torbicka wręcz nie do poznania w Gdyni. Niecodzienny strój przyciągnął uwagę

Grażyna Torbicka z branżą filmową jest związana od lat. Nie mogło jej zatem zabraknąć podczas trwającego do soboty 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dziennikarka pojawiła się tam w dość nietypowym dla siebie stroju, przez co nie pozostała niezauważona.

Grażyna Torbicka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Grażyna Torbicka przez wiele lat pracowała w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła m.in. program "Kocham Kino". To właśnie ten format przyniósł jej największą popularność. Był on emitowany przez ponad dwadzieścia lat, a jego kres nastąpił w 2016 roku.

Torbicka do dziś jest kojarzona z kinematografią - bierze udział w różnych festiwalach, także tych zagranicznych, jak ten odbywający się corocznie w Cannes, a także różnych innych wydarzeniach kulturowych. Nie mogło jej zatem zabraknąć także w Gdyni, podczas trwającego do soboty 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Reklama

Stylizacja Torbickiej w Gdyni rzucała się w oczy

Dziennikarka przyjechała tam w celach zawodowych. Nie można było jednak nie zwrócić uwagi na jej stylizację. Na ulicach Gdyni Grażyna Torbicka pojawiła się w luźnym komplecie złożonym z marynarki i spodni, jednak to, co zwracało największą uwagę, to mocny i wyróżniający się kobaltowy kolor.  

Torbicka od zawsze była chwalona za swój styl, jednak w jej strojach próżno szukać szaleństw. Dotąd raczej stawiała na stonowane fasony i kolory. Można by wręcz powiedzieć, że jej znakiem rozpoznawczym są klasyczki: czerń i biel. Tym razem najwidoczniej postanowiła jednak nieco się wyróżnić. Trzeba jednak przyznać, że prezentowała się charakternie i odpowiednio do okazji.

Swoją stylizację Grażyna Torbicka uzupełniła brązowym topem, a także torebką na długim pasku i butami w tym samym odcieniu. Całość wykończyła delikatną biżuterią.

Ikona stylu?

Zobacz też:

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie z Adamem. Nie do wiary, jaki fakt ujawniła z przeszłości

Paparazzi udokumentowali spotkanie Torbickiej z tajemniczym mężczyzną. Tak się zachowała

Grażyna Torbicka jak zawsze z klasą. Tak zaprezentowała się na ściance


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy