Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka tak pojawiła się na ściance. Zawstydziła młodsze koleżanki [ZDJĘCIA]

Grażyna Torbicka (63 l.) pojawiła się w środę na wydarzeniu branżowym jednej z kosmetycznych marek. Dziennikarka w swoim stylu zdeklasowała młodsze koleżanki. Na ściance wyglądła doskonale w białym garniturze.

Grażyna Torbicka zaczynała jak jej matka

Grażyna Torbicka  to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która przez większość swojej kariery była związana z telewizją publiczną. Od początku poszła w ślady swojej sławnej matki, Krystyny Loski, która jest legendą TVP. 

Torbicka stawia na klasykę

Grażyna Torbicka to jedna z tych gwiazd w polskim show-biznesie, która uznawana jest za prawdziwą ikonę stylu. Dziennikarka może pochwalić się doskonałym gustem oraz pięknym wyglądem. Pomimo upływu czasu, niezmiennie zachwyca nie tylko nienaganną sylwetką, ale też stylizacjami. Zwykle stawia na klasykę. 

Reklama

Podczas ostatniej imprezy marki kosmetycznej Torbicka pojawiła się ns ściance w białym garniturze. I nie zawiodła. To była stylizacja idealna. Dziennikarka wyglądała bardzo elegancko. Choć stylizacja była jednokolorowa, to Torbicka dobrała do niej szare szpilki i długi naszyjnik. Całość dopełnił delikatny makijaż prezenterki. 

Grażyna Torbicka - kariera

Grażyna Torbicka swoją karierę zaczęła w 1985 roku. Pierwsze zatrudnienie znalazła w Telewizji Polskiej. Była współprowadzącą programu "Sportowa niedziela", pracowała również w dziale literackim Teatru Telewizji. Największą popularność Grażynie Torbickiej przyniósł jej autorski program w TVP2 "Kocham Kino", którego emisja rozpoczęła się w 1994 roku. Telewidzowie mogli ją zobaczyć również w roli konferansjerki (np. podczas 56. Finału wyborów Miss World czy Konkursu Chopinowskiego). W marcu 2016 roku dziennikarka odeszła z TVP. Od tamtej pory zajmuje się głównie festiwalami filmowymi. Prowadzić też audycję "Kocham cię kino" w Radiu Zet.

Zobacz też:

Plotki o Grażynie Torbickiej i mężu Adamie to jednak prawda! Sensacja po 42 latach od ślubu

Grażyna Torbicka pilnie zamieściła nekrolog! Jego treść wyjaśnia wszystko! Jest już data pogrzebu!

Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. W wieku 83 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy