Reklama
Reklama

Torbicka skradła show. Wszyscy podziwiali jej długie nogi w wysokich botkach

Grażyna Torbicka pojawiła się na premierowym pokazie thrillera, który ma być hitem tej jesieni. "Ukryta sieć" według książki Jakuba Szamałka robi nie mniejsze wrażenie niż stylizacja, w jakiej wystąpiła dziennikarka na ściance. Jej długie nogi skradły show.

Grażyna Torbicka na premierze filmu "Ukryta sieć"

Grażyna Torbicka to ceniona dziennikarka filmowa. Należy do nielicznego grona gwiazd, które potrafią skupiać na sobie całą uwagę, choć to nie one miały być gwiazdami wieczoru. Córka Krystyny Loski zawsze budzi ogromne zainteresowanie.

29 sierpnia w Warszawie odbył się pokaz thrillera "Ukryta sieć", który mówi o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą internet. Młoda dziennikarka prowadzi śledztwo. To, co służby kwalifikują jako nieszczęśliwy wypadek, w rzeczywistości okazuje się precyzyjnie zaplanowaną zbrodnią. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. Była między innymi, grająca główną rolę w filmie, Magdalena Koleśnik oraz towarzyszący jej Andrzej Seweryn i Piotr Trojan.

Reklama

Grażyna Torbicka skradła show

Największą uwagę zwróciła Grażyna Torbicka. Dziennikarka pojawiła się na ściance w szortach i długiej marynarce w zwierzęcy print. Do tego założyła długie zamszowe botki. Stylizacja w pastelowym różu, ale z lekkim blaskiem świetnie grała z opalenizną Torbickiej. Podkreślała dodatkowo jej długie nogi. To one skradły show tego wieczoru.

Poza Torbicką i głównymi aktorami "Ukrytej sieci" na ściance pokazali się także: Paulina Koziejowska, Monika MillerMałgorzata Kidawa-Błońska z mężem, Janem Kidawą-Błońskim, Adam Fidusiewicz, Andrzej Pągowski czy gwiazda "Sanatorium miłości" Joanna Dyrkacz.

"Ukryta sieć" - polski thriller

Film "Ukryta sieć"został wyreżyserowany przez Piotra Adamskiego. Produkcja trafi do kin 1 września. Na polskie ekrany tytuł wprowadza firma Monolith Films.

"To jest film, który chwyta widza za gardło i puszcza, kiedy pojawiają się napisy końcowe na ekranie" - mówi o "Ukrytej sieci" Jakub Szamałek, współautor scenariusza i autor bestsellerowej książki, na podstawie której powstała produkcja. 

Zobacz także:

Plotki o Grażynie Torbickiej i mężu Adamie to jednak prawda! Sensacja po 42 latach od ślubu

Grażyna Torbicka pilnie zamieściła nekrolog! Jego treść wyjaśnia wszystko! Jest już data pogrzebu!

Są szczęśliwi 42 lata po ślubie. Grażyna Torbicka znalazła przepis na udane małżeństwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Andrzej Seweryn
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy