Reklama
Reklama

Tomasz Lis potwierdził. Sensacyjne plotki o nowej "Hannie Lis" to jednak prawda! Oto jego "Monia Lisa"

Dziennikarz Tomasz Lis nieźle zadziwił w Boże Narodzenie i w ramach "prezentu" dla fanów pochwalił się swoją nową ukochaną. O tym, że dziennikarz z kimś się spotyka, plotkowano już od pewnego czasu, teraz to jednak już oficjalne. Tak wygląda jego "Monia Lisa" - jak sam żartobliwie ją nazwał. Podobna do Hanny Lis?

Tomasz Lis sprawił swoim fanom nie lada prezent na święta. Dziennikarz uznał, że czas najwyższy, by oficjalnie przedstawić swoją nową wybrankę. 

O tym, że dziennikarz znalazł pocieszycielkę po rozstaniu z Hanną Lis, wiadomo było już od pewnego czasu. Para jednak dotąd nie pokazywała się publicznie i nie komentowała medialnych doniesień. 

Nie jest tajemnicą, że Tomasz i Hanna rozstali się już kilka lat temu. Jednak nie było wiadomo, co z rozwodem małżonków. Dawało to pole do popisu tabloidom, które spekulowały, że być może dadzą sobie jeszcze szansę. 

Reklama

Nadzieje prasy brukowej ostatecznie rozwiała sama Hanna Lis, która dopiero na fali medialnej burzy, która rozpętała się w ostatnich miesiącach wokół Tomasza Lisa i afery mobbingowej, postanowiła w końcu przerwać milczenie. 

Hanna oświadczyła na Instagramie, że rozstała się z Tomaszem w zgodzie, a w tym roku doszło do rozprawy sądowej, która dopełniła formalności.

Tomasz Lis pokazał nową partnerkę. Kim jest następczyni Hanny Lis?

Oświadczenie byłej żony Lisa zbiegło się też w czasie z plotkami dotyczącymi jego nowej wybranki. Media pisały, że ma na imię Monika i jest "trenerką rozwoju osobistego", zajmuje się także "kaligrafią zdrowia – gimnastyką zdrowia i długowieczności". 

Na swojej stronie internetowej przedstawia się jako "Esencjonalistka Aktywatorka Optymistka" oraz przekonuje, że jest "ekspertką od jedności ducha i ciała".

Tomasz i jego nowa partnerka nie komentowali jednak tych rewelacji. Aż do teraz...

Niespodziewanie Tomasz zamieścił bowiem w sieci ich pierwsze wspólne zdjęcia! 

"Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt" - napisał szczęśliwy dziennikarz, a pod jego postem zaroiło się od życzeń od fanów i znajomych.

"Wszystkiego dobrego, miłości i tego poczucia bliskości drugiej osoby, której można zaufać i która jest i wspiera", "Panie Tomaszu, wzajemnie! Przede wszystkim zdrowia i na pewno wolniejszego tempa, bo trudno nie odnieść wrażenia, że wraz z wiekiem nasze życie nabiera prędkości" - pisali mu internauci. 

Zobacz także:

Zaskakujące wieści po operacji Tomasza Lisa. Doszło do kłótni z lekarzem

Lis został ekspertem od roylasów?! Oto co napisał o Meghan i Harrym po ukazaniu się dokumentu Netfliksa

Córka Lisa nie wytrzymała. Stanęła w obronie ojca. Dostała potworną wiadomość!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis | Hanna Lis
Reklama
Reklama
Reklama