Reklama

Reklama

Reklama

Córka Lisa nie wytrzymała. Stanęła w obronie ojca. Dostała potworną wiadomość!

Pola Lis (26 l.) odpowiedziała na komentarz hejtera na Instagramie i stanęła w obronie swojego taty. Córka Tomasza Lisa postanowiła udostępnić profil internauty, aby nie pozostawał anonimowy. "Krzysztof ze zdjęciem profilowym muchomora jest zwykłym prymitywnym trollem" - skomentowała.

Pola Lis to starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, która po zagranicznych studiach postanowiła pójść w ślady sławnych rodziców i rozpoczęła karierę dziennikarską w "Przeglądzie Sportowym"

Chociaż w sieci raczej rzadko zabiera głos na temat swojego życia prywatnego czy rodziców, to tym razem nie wytrzymała. Wszystko przez ogromny hejt, jaki wylał się na Tomasza Lisa po odejściu z redakcji "Newsweeka" w atmosferze skandalu. 

Reklama

Lis został oskarżony przez pracowników o mobbing i musiał pożegnać się ze stanowiskiem po dekadzie współpracy. Od tamtej pory zamiast zrobić sobie przerwę od social mediów, wciąż zabiera głos na najgorętsze tematy, czym naraża się na mocną krytykę ze strony internautów. 

Pola Lis odpowiedziała hejterowi i stanęła w obronie ojca

Pola jakiś czas temu udostępniła na Twitterze wiadomość o zakończeniu kariery przez szwajcarskiego tenisistę, Rogera Federera. Niestety pewien mężczyzna odpowiedział jej w bardzo arogancki sposób, komentując jej zdolności intelektualne i... nawiązując do przebiegu kariery jej taty.

"Roger Federer kończy karierę... będzie go brakować, choć jak pokazał US Open, tenis jest w dobrych rękach" - napisała na swoim profilu. W odwecie internauta zdobył się wulgarną rymowankę, określając dziewczynę "j**anym nieukiem". 

Córka Lisa postanowiła udostępnić jego dane w relacji na Instagramie, aby nie pozostawał anonimowy. Pokusiła się również o mocny komentarz, chociaż zazwyczaj stara się ignorować tego typu zachowania. 

"Zazwyczaj olewam tego typu komentarze, ale ponieważ ostatnio ludziom się coraz bardziej odkleja i myślą, że są anonimowi w internecie, to pragnę przypomnieć, że jednak nie są. Krzysztof ze zdjęciem profilowym muchomora jest zwykłym prymitywnym trollem, ale takie teksty mogą komuś zrobić krzywdę. Bądźmy dla siebie dobrzy. W życiu, ale też w internecie. Warto" - podsumowała.

Z pewnością nie jest to pierwszy raz, kiedy Pola musi mierzyć się z krytyką, zwłaszcza w obliczu posiadania wpływowych rodziców. Wiele osób zarzuca jej, że próbuje wybić się "na ich plecach". 

Zobacz też:

Pola Lis w niebezpieczeństwie! Ojciec stanął w jej obronie!

Tomasz Lis pogrąża siebie i TVN jeszcze bardziej: "Czekam na Piotra Kraśko"

Iga Lis wrzuciła wideo z urodzin! Tak imprezuje z siostrą, Kingą Rusin i Tomaszem Lisem

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pola Lis | Tomasz Lis | hejter

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy