Reklama

Reklama

Reklama

Iga Lis wrzuciła wideo z urodzin! Tak imprezuje z siostrą, Kingą Rusin i Tomaszem Lisem

Iga Lis opublikowała na Instagramie wideo ze swoich urodzin z 2002 roku. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa skończyła 25 czerwca 22 lata. Wspomnienie z dzieciństwa bardzo poruszyło jej mamę, która odpisała pod postem: "Kocham! Wzruszyłam się. Przytulam mocna tę malutką, słodką dziewczynkę, która cały czas w Tobie jest. I niech to się nigdy nie zmieni".

Iga Lis świętuje urodziny

Iga Lis jest córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Początkowo próbowała swoich sił w modelingu, ale nie odnalazła się w zawodzie. Postanowiła pójść w ślady rodziców, dziennikarzy i zaczęła pracę w mediach. Ostatnio głośno było o tym, że została zatrudniona w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama

Związana jest z Filipem Szcześniakiem, czyli muzykiem, który znany jest fanom, jako Taco Hemingway. Ich relacja była szeroko komentowana w mediach, bo partnerów dzieli 10 lat różnicy. Jednak to nie stanęło im na drodze do szczęścia i wciąż są w sobie zakochani. Oboje starają się chronić swoją prywatność i nie publikują zbyt wiele w mediach społecznościowych. To było powodem ostatnich plotek o ich rzekomym rozstaniu. Raper jednak zaprzeczył, by przechodzili kryzys i wyjaśnił, że nadal kocha Igę Lis i nic tego nie zmieni. 

Kinga Rusin poruszona nagraniem

Iga Lis opublikowała na Instagramie bardzo osobiste wideo ze swoich urodzin. Pochodzi ono z 2002 roku, gdy miała zaledwie 2 latka. Widać na nim dwie dziewczynki, Igę i Polę Lis. Słychać też ich rodziców, Kingę Rusin i Tomasza Lisa. Mała Iga stara się zdmuchnąć świeczki na torcie, a w tle bliscy śpiewają jej sto lat.

Na zamieszczone nagranie zareagowała mama 22-latki. Napisała: "Kocham! Wzruszyłam się. Przytulam mocna tę malutką, słodką dziewczynkę, która cały czas w Tobie jest. I niech to się nigdy nie zmieni".

***

Zobacz także:

Antonina Turnau rusza z nowym biznesem. Marek Kondrat dumny z żony

Pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego. "Król hoteli" został pożegnany przez bliskich i celebrytów

Anna Dymna postawiona pod ścianą. Mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić! "W życiu przychodzi taki moment"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Lis | Tomasz Lis | Kinga Rusin | Pola Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy