Reklama
Reklama

Tomasz Kammel zapytany wprost, czy jest gejem! Prawda w końcu ujrzała światło dzienne

Tomasz Kammel pojawił się ostatnio w programie Krzysztofa Stanowskiego w Kanale Sportowym. Prowadzący w pewnym momencie postanowił zapytać Tomka wprost o jego orientację seksualną. Od lat bowiem w mediach krążą plotki, że gwiazdor TVP ukrywa, że jest gejem. Przyparty do muru Kammel w końcu się do tego odniósł...

Tomasz Kammel to jedna z większych gwiazd polskiej telewizji. Od lat prężnie rozwija swoją karierę w TVP, za co w ostatnich latach mocno mu się obrywa. 

Sam twierdzi, że nie obnosi się ze swoimi poglądami politycznymi, a jedynie zachęca ludzi, by "chodzili na wybory". 

Od lat gwiazdor musi się mierzyć jeszcze z plotkami dotyczącymi jego orientacji seksualnej. Choć przez lata związany był przecież z bizneswoman Katarzyną Niezgodą, to i tak złośliwi twierdzili, że to tylko jego przykrywka. 

W sieci rozpisywano się za to chociażby o jego bliskiej relacji z Kubą Wojewódzkim, ale to oczywiście tylko wyssane z palca plotki

Reklama

Niespodziewanie temat jednak wrócił, a to za sprawą udziału Tomka w programie Krzysztofa Stanowskiego - "Przejdźmy na ty". 

Tomasz Kammel mówi wprost o swojej orientacji

W pewnym momencie prowadzący postanowił bowiem zapytać Kammela wprost, czy ten jest gejem! Gwiazdor postanowił w końcu odnieść się do plotek...

"Nie zajmuję się swoją orientacją publicznie, ale nic nie ukrywam. Wiem, że od lat, nie wiem dlaczego, ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nie jestem. Ja mówię i powtórzę to jeszcze raz: nie jestem homoseksualistą" - oznajmił stanowczo Kammel. 

Zapewnił, że gdyby był homoseksualistą opowiadałby o tym z dumą i walczył o prawa mniejszości...

"Natomiast gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i wykorzystywałbym to na rzecz troski, bo nie chcę mówić walki, lepszego życia ludzi, którzy tak jak ja byliby w takiej sytuacji, czyli mieli taką orientację" - dodał. 

Stanowski zapytał też, czy krążące od lat plotki mu nie uwierają. Ten zapewnił, że na początku go to dotykało, ale teraz już się tym nie przejmuje. Dodał też, że wszystkim kobietom, z którymi się spotykał, było dobrze u jego boku...

"Bolało mnie to w pierwszej dekadzie pracy, bo, niestety było ich kilka, a nie jeden, bo nie udawało mi się skutecznie zbudować tych związków, zawsze była przy mnie kobieta, każda dbała o mnie, kochała mnie i było nam dobrze, a jednocześnie musiała gdzieś się mierzyć z tymi opiniami zakulisowymi" - zapewnił na koniec Tomasz. 

Zobacz też:

Meghan Markle chciała zapaść się pod ziemię. Wstyd jej za to, co wygadywała w mediach?

Iga Świątek. Tak jej mama zareagowała na wygraną córki w US Open 2022: "Czuję radość i dumę"

"Love Island. Wyspa miłości". Niewinna zabawa przerodziła się w burzliwy konflikt

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Krzysztof Stanowski | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy